2737
2739
عنوان

دخترم سه سالشه داداش کوچیکشو میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 54 پست
برس به خودت فدات شم  ویتامین بخور حتما زینکم بخور  از خواهر یا مادر یا خواهر شوهر کمک بگ ...

هیشکی درکم نمیکنه خواهرمم تازه ازدواج کرده بعضی وقتا دخترمو نگه میداره در حد یه روز چون خیلی درد داشتم بعد که برگشت خیلی گریه گکرد همش خالشو میخواست فامیلای شوهر که اصلا بهتره هیچی نگم

ولی دلم شکست که خواهرمو بیشتر از من خواست 

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
عزیزم تو به خودت برس قرص ایزن پلاس روزی یکی قرص کلسیم لیکوید روزی یکی حتما بخور تو اگه انرژی کافی د ...

تازه شروع کردم قرص خوردن یعنی میشه عین قبل شم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو اول برو به فکر سطح شخصیت و تربیت خودت باش یاد بگیری چطور حرف بزنی نمیخواد نگران تربیت بچه مردم با ...

فعلا برو پیش روانپزشک وگرنه مث این مادره میشی ک تو اینستا از کتک زدن بچه طفل معصومش پول درمی اورد الان افتاده زندون  

امثال تو ک عقده هاتونو سر یه بچه معصوم بی گناه خالی میکنید صراحیت مادرشدن ندارید 

2728

با توجه به اینکه چندبار سعی کردید مانع بشید و باز گوش نداده دیگه اصلا به این حرکتش عکس العملی نشون ندین چون اون میخواد توجه شمارو جلب کنه.

وقتی ببینه بی اهمیتید دست برمیداره. البته من تجربه ش رو ندارم فقط نظرم اینه. 

فعلا برو پیش روانپزشک وگرنه مث این مادره میشی ک تو اینستا از کتک زدن بچه طفل معصومش پول درمی اورد ال ...

چکار کنم دستم بسته ست . اینجا قطع کاربری میکنن وگرنه یه جوابی بهت میدادم تا عمر داری یادت نره . ولی همونطور که عرض کردم دستم بسته ست . حیف   

هیشکی درکم نمیکنه خواهرمم تازه ازدواج کرده بعضی وقتا دخترمو نگه میداره در حد یه روز چون خیلی درد داش ...

نه عزیییییزم  این چه حرفیه آخه شمارو همیشه داره مطمئنه که هستی همیشگی پس خیالش راحته برای خالش گریه میکنه چون میدونه گاهی اوقات هست اون بچه طاقت یه لحظه دوریتون رو نداره  از همون لحظه های کوتاه هم استفاده کن برای استراحت 

غذاهای مقوی بخور 

درد کشیدن اعصاب رو ضعیف میکنه کاملا حق داری فدات شم 

ولی باید خودت حل کنی چون فرزندای شمان 

چند سال دیگه که بچه ها بزرگ‌شدن این داستانا میشه شیرین ترین خاطراتی که شما براشون تعریف میکنی و میخندی 

میدونم لجت درمیاد فکر میکنین هیچ کسی جای شما نی اما جان دلم میگذره فقط هرگز نزن چون عذاب وجدانش خیییلی بدتر از حال الانتونه این میگذره اما هرگز کتک زدن رو فراموش نمیکنی🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738
چکار کنم دستم بسته ست . اینجا قطع کاربری میکنن وگرنه یه جوابی بهت میدادم تا عمر داری یادت نره . ولی ...

همه رو هم میخوای بزنی ؟

حتما برو پیش روانپزشک 

فک میکردم دیگه جامعه انقد پیشرفت کرده ک ازینجور ادما نباشه 

نگو هنو هست 

مشاوره انلاین و رایگان هم زیاده 

اگه خودتو اصلاح کنی بهتره تا جامعه زنگ بزنه بیان ببرننت 

همه رو هم میخوای بزنی ؟ حتما برو پیش روانپزشک  فک میکردم دیگه جامعه انقد پیشرفت کرده ک ...

من که چیز بدی نگفتم که بخوام برم پیش روانپزشک . روانپزشک رو اون احمقی باید بره که از دیگران نقل میگیره و بهشون توهین میکنه .

جوابت رو بالاتر دادم , جوابت هم این بود , برو بابا

بچه ی بیتربیت 

اگه کتکت نمیزدن رفتارت این نبود الان

ایشالا به ارامش برسی ❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
اره اینا رو‌بخور سر یه هفته اثرشو میبینی اگه بتونی شربت زعفرونی بخوری ک مث دوپینگ میمونه ا ...

تپش قلب میاره

این دندون درد ولکنم نیس هرچی مسکن و قطره بیحسی میزنم روش فقط اثرس همون لحظس زندگیمو خراب کرده دکتر عم نمیشه رفت

تپش قلب میاره این دندون درد ولکنم نیس هرچی مسکن و قطره بیحسی میزنم روش فقط اثرس همون لحظس زندگیمو خ ...

اگه شیر خشک میدی 

حتما چرک خشک کن و مترونیدازول بخور دوروز طول میکشه جرک دندونت خشک میشه دندونت چرک داره ک درد میکنه 

همین عصبیت کرده وااای چقدر وحشتناک درد دندون اونم با بچه کوچیک

منم چندشب مهمون خواهرشوهر بودم پسر سه ساله داره

یعنی بچه من 8ماه نیمشه جیغ میزد بهش میگفت جیغ نزن همسایه میگه چرا سر و صدا میکنین

یا میگفت پاشو بریم بازی

دعواش میکرد

یبار ک خودم دیدم دستشو گذاشت رو دست بچم فشار میداد

بغل خودمم بود

بنظرم یجورایی حسادت دارن و یجوری باهاش دوستش کن 

یا بگو اگر اینجور کنی خدا ناراح میشه خدا دوست نداره

و اگر مثلا 5 روز دختر خوب باشی جایزه داری

خدا یه کادو برلت میاره

و اگر خوب شد یه جیز براش میگیری میذاری یجا ببینه

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2706