2737
2734

تجربه ی خودمو میگم شاید بدردتون بخوره بنظرم از تجربتون بگین تا بقیه استفاده کنن

من خودم هیچوقت بدون اطلاع خونه ی مادر شوهرم نمیرم چون ممکنه ادم امادکی نداشته باشه ممکنه بخواد کاری کنه ابجیاش خونش باشن بخوان دور هم تنها باشن چون جوونه مادرشوهرم 

هروقت میرم خونشون تو کارا بهش کمک میکنم  اگ ی وعده خونشون باشیم ک ظرفارو خودم میشورم اگ دو وعده باشیم باز ی وعدشو میشورم ولی سفره رو جمع میکنم یه جارو دستی میکشم  سفره رو تمیز میکنم خیلی زود ب زود برم پیششون هفته ای یکباره خیلی زود برم ها...

بعد مثل یه مهمونی اعیانی لباس میپوشم یه شومیز یا لباس راحتی میپوشم ک مانتومو دربیارم  راحت باشم دیگه اینکه محترمانه حرف میزنم خیلی حرف بدی بزنن ب شوخی اصلا بااینکه صمیمیم ورود نمیکنم ب هیچ عنوان به هییییچ عنوان غیبت نمیکنم پیش مادرشوهر از هیچکس ممکنه چیزی نگه ولی عواقب بدی داره خیلی بد 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

👌👌👌👌 ب این میگن سیاست 

اخه اسم سیاستو ک میاری همه فکر میکنن یعنی دروغ و کلک ولی ب قول یکی سیاست یعنی بدون کی چی بگی و چجوری رفتار کنی 

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

مثل منی واقعا منم خیلی چیزا رو رعایت میکنم واحترامشونو دارم البته مادر شوهرم کلا با فرهنگه وخیلی اوکی و پایه به همین خاطر تا الان کوچکترین بی احترامی بهم نکردیم

لبخند تو خلاصه تمام خوبیهاست😍😍لختی بخند خنده گل زیبات💑
براشون کار نکنید اینجوری همیشه توقع و دارنو طلبکار

پس تو از ون دسته عروسای تنبل حرص در بیاری

کاربر جدید نیستم ماریو ۱۹۹۹ م همونکه جغد صورتی پروفش بود😂😂😂😂😂برا سلامت اومدن دوقلوهام یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍😍😍

واقعا بی انصافیه که عروس بره خونه مادر شوهر و دستش رو به سیاه و سفید نزنه خب ما داریم میگیم عروس یعنی عضوی از خانواده مهمون که نیست فقط بخوره و بلند شه بره بعدا اگه خانواده شوهر باهاش سرد شدن دلیلش می‌تونه همین باشه که خودشو از بقیه می‌کشه کنار و جزو خانواده نمیدونه

درسته اینجا مجازیه ولی دل آدماش واقعیه... نشکنیمش

این چه لفظیه براشون کار نکنید؟!!!!! بالاخره یه کمک دادن نشان از شان و شخصیت و تربیت خانوادگی ادمه

کاربر جدید نیستم ماریو ۱۹۹۹ م همونکه جغد صورتی پروفش بود😂😂😂😂😂برا سلامت اومدن دوقلوهام یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2706