2733
2739
عنوان

کرونا کرونا کرونا وباز هم فکر و خیال

| مشاهده متن کامل بحث + 3254 بازدید | 159 پست
من موندم اونجا ک انقدر گرمه چرا اینطوره، میگفتن گرما بشه کم میشه ک 

همین گرما اوضاع رو خراب کرده 

تفریح مردم خوزستان فصل گرما مکانهای سرپوشیده اس 

همه هم که کولر دارن 

فکر کن کافیه یک نفر کرونایی باشه 

به راحتی در هوا پخش میشه 

و در گیری تعدادی دیگه

خوشحال میشم به کانال من سر بزنید قراره پر بشه از آمزشهای مفید و بدرد بخور vafel_cake_dez@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم تو بيمارستان كار ميكنه دو روزه سرفه ميكنه و بي حاله فردا ميخواد تست بده دعا كنين منفي بشه🥺

کانال دکتر روازاده و دستور بوخور جوش شیرینو نگاه کنید اگر اهل طب اسلامی هستین...خدا به همه سلامتی بده بحق حضرت زهرا س

سقط والان بقایای لعنتی

ان شالله که به زودی باردار بشی و نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2728

مردیم دیگه به خدا کی تموم میشه این لعنتی بر باعث و بانیش لعنت چهارماهه پامو از خونه بیرون نذاشتم هم وسواس گرفتم هم افسردگی 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
منم خوزستانم. تالارا که تعطیله.تو خونه جشن گرفتن؟ ما که همه خیلی بی سرو صدا رفتن سر زندگیشون بدون ...

اره تو خونه مثل مهمونی جشن گرفتن.ولی خب شاید بیست نفر هم نشدن

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2740
شوهرم تو بيمارستان كار ميكنه دو روزه سرفه ميكنه و بي حاله فردا ميخواد تست بده دعا كنين منفي بشه🥺

ان شالله منفیه عزیزم

منم خوزستانم  اعصابم خرابه  بی خیالی مردم دیوونم کرده  اصلا تو فکر نیستن  ام ...

کل استان داغونه اصلا

مگه جاهایی که قرمز میشه عروسی گرفتن ممنوع نیست تجمع بالاتر از یک تعدادی ممنوع نمیشه توشهر ماکه اینطو ...

نه بابا اینجا تو باغهای شخصی عروسی میگیرن بیا و ببین.

2706