2737
2739
عنوان

ماست محلی توبارداری ضررداره؟

140 بازدید | 13 پست

من سرپسرم ازاول تااخرخوردم الانم حاملم تاالان خوردم خیلی خوشم میادولی تازه امروزفهمیدم خوب نیس،شمانمیخوردین؟یانمیخورین؟

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کسی من رو منع نکرد ازش و دکتر من میگه همه چیز رو تا حد ممکن محلی مصرف کنم چون خاصیتش خخخخخیلی بیشتره.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

اگر خودتون میزنید و یا از جای مطمئن میگیری بخور... 

مگه اینهمه قدیمیا نمیخوردن؟؟؟؟ 

ازین ماستا که این همه نشاسته و نگه دارنده داره که بهتره... 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2738

بلاخص تو فصول گرم دکتر اطفال من که میگفت همین شیرای بیخود کارخونه ای خیلی ایمن تر از شیر محلیه اصلا نده فقط به خاطر خطر تب مالت

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
بلاخص تو فصول گرم دکتر اطفال من که میگفت همین شیرای بیخود کارخونه ای خیلی ایمن تر از شیر محلیه اصلا ...

من ازاین ماست امروزیه خوردم حالاچیکارکنم بندارم بره یاابنوبخورم دیگه نخرم؟

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
دکترمن اصلانگفته تاحالامن عاشق ماستم عصربایه ذوقی خوردم که نگوالان کوفتم شد

عزیزم حالا نوش جونت با یه بار دوبار که چیزی نمیشه❤

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
من ازاین ماست امروزیه خوردم حالاچیکارکنم بندارم بره یاابنوبخورم دیگه نخرم؟

اگه سالمی اینو بخور و دیگه نخر 

نرگسو میشناسی همون دختری که اومده کرمانشاه خونه ساخته برای سیل زده ها؟

تب مالت گرفت چیز بدیه و اونم مدتهاست درگیره اصلا ارزششو نداره عزیز دلم

مراقب خودتو نی نی تو دلت باش 😙

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design