2737
2734
عنوان

دعوای حسابی باشوهرم دلم ازش پره

| مشاهده متن کامل بحث + 1064 بازدید | 100 پست
شمام تا بچه دار نشدی که عین من نه راه پیش داشته باشی نه راه پس. خوب چشماتو باز کن ببین با کیا طرفی. ...

باشه عزیزم ولی واقعا من سادم اینا کلن خانوادگی بلدن چیکار کنن اون از خواهرشون که دارن به جای جهاز براش ملک میخرن به نام میزنن 

ماشین باباش به نام‌مادرشه داداششم به نام زنش گرفته اون موقه کع لازم نبود گواهی داشته باشی ولی الان ا ...

چی بگم والا خودت بهتر میدونی

ولی کلا به کسی نمیشه اعتماد کرد حداقل از باباش وکالت بگیره که بعدا نزنه زیرش بگه نمیزنم بنامت

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه عزیزم ولی واقعا من سادم اینا کلن خانوادگی بلدن چیکار کنن اون از خواهرشون که دارن به جای جهاز بر ...

به خاطر همین میگم که ظاهرا خانوادگی زرنگن مثل خانواده شوهر من. پس تو ام حواستو جمع کن

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
2731

بعضی مواقع خیلی حسرت مجردیمو میخورم چون واقعا راحت بودم من و مامانم تنها بودیم الان مامانم تنهاست تو خونه خیلی دلم برای اونم تنگ میشه مامانمم خیلی اذیت شد طول کشید تا به دوریم عادت کرد

الانم تمام نتم درد میکنه کلی اون روز بحث کردیم ولی دوسش دارم خیلی نمیتونم به جدایی فک‌کنم به خاطر خو ...

عزیزم

به نظرم کلا نسبت به اینجور مسائل بی توجه باش که اگرم خدای نکرده بهت بی اعتماده متوجه بشه که در اشتباهه

بعضی آقایون همین که همسرشون در این موارد صحبت کنه فکر میکنن دنبال پولشون هستن

درون سینه ام دردی است، اگر گویم زبان سوزد/ اگر پنهان کنم ترسم که مغز استخوان سوزد
2738
به خاطر مسئله ی به این کوچیکی فکر طلاق نیار توی ذهنت به همون علاقه و نقاط مثبتش فکر کن

الان به خاطر همون نقاط مثبتش کنارشم ولی یهو صحنه هول دادنش درد رگ گردنم میاد تو ذهنم حس میکنم شاید دوست نداره 

2706