2737
2739
عنوان

منو میخواد ببره دل و جیگر بخریم دوست پسرم گاوه گاو

| مشاهده متن کامل بحث + 1475 بازدید | 118 پست
[QUOTE=140151925]چی میگی؟وقتی تاپیک میزنم یعنی نظر و مشورت میخوام ک چطور بگم نمیخوام باهاش برم😐 تو ...

اجازه میدم هرکس هرطور خواست برداشت کنه اینجا خانمای عاقل و بافهم و درک زیادن نیازی ب ی سری ک متوجه چیزی نمیشن نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس میکنم به دوست پسر استارتر حسودی کردن😂 میدونی همه الان رو پول حساس شدن نگو خب

😂😂😂

بخدا من فقط واسه این گفتم پولداره ک بهم بگن بخاطر پولش بازم میبره طبیعت خسیسه یا نه همین

2731
نه عزیزم اونجوری نیست واقعا

پس برو خوبه بابا میچسبه مگه بار اول بیرون میرین؟اگه اره یکم عجیبه بعد چن سال دوستی باز یه چیزی وسایل ببرین باید دردسر داره

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
پس برو خوبه بابا میچسبه مگه بار اول بیرون میرین؟اگه اره یکم عجیبه بعد چن سال دوستی باز یه چیزی وسایل ...

اخه هفته پیش رفتیم 

من میگم بدعات نمیشه؟همش طبیعت؟

2738
اخه هفته پیش رفتیم  من میگم بدعات نمیشه؟همش طبیعت؟

بهش بگو بریم تو شهر بچرخیم اون سری رفتیم طبیعت

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
بیشتر باباش خودشم پیش باباشه 

گفتم از زمونه عقب موندم خو خوبه آقاش داره من خودم کار میکنم یعنی انقد کار میکنم که پولدار بشم 

سعی کن تا آخرین نفست به شادی ها بچسبی چون زندگی فقط یه لحظ ست و یه روزی تموم میشه... این که زمان چطور میگذره بی رحمانست عمیق ترین رودخانه هام سریع حرکت میکنن و زندگی یه لحظ ست پس فرصت طلایی رو دریاب ادامه بده
2706