2733
2734
عنوان

بچه ها مرداد عروسیه دختر خاله شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 79 پست
هر کی هر چی داره ب خودش مربوطه هر شخصی هم باید از داشته های خودش لذت ببره این عروسی ن ی عروسیه دیگ ...

من کیته اونارو از وقتی به دلم گرفتم که شب بعد عروس کشون ریختن تو خونم ک جهازمو ببینن، با کفشای کثیفشون اومدن رو فرشام. بعدم انقد پشتم بدگویی کردن ک باباش جهازش نداده. خیلی ناراحتم ازشون. 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
یبار اومده بود بمنو جاریم میگف این لباسم از قبرسه شوهرم گفته میخوام ببرمت فلانجا، وقت جهیزیم شب بعد ...

بگن خب ولشون كن بابا، با اينجور ادما فقط بايد تا جايي كه بهت خوش ميگذره باشي، اگر ميبيني دارن بهت انرژي منفي ميدن قطع رابطه كن راحتتتتت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😆خوشم میاد هیشکی راه انتقال کرونا رو دقیق نمیدونه. یعنی یادمون رفته. اگه یادتون باسه از اول هم انتق ...

عزیز واسه همه عادی شده هیچکس دیگه رعایت نمیکنه هرکی ام یه بهونه بنی اسرائیلی واسه کارش میاره 

😆خوشم میاد هیشکی راه انتقال کرونا رو دقیق نمیدونه. یعنی یادمون رفته. اگه یادتون باسه از اول هم انتق ...

خدایش بیرون نرفتم اگر رفتم ماسک زدم و چیزیم نخوردم

بابای من خیلییی حساسه به خاطر همین ما خیلی وسواس بخرج نمیدیم بابام خودش مانعه برامون😅

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2731

منم احتمال زیاد کرونا رو بهونه میکنم و نمیرم. میدونم برم تا چند روز از حرفا و تیکه ها شون ناراحتم. 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
خدا برا هیچکس نیاره، تضاد طبقاتی خیلی بده. یکی جلوت فخر فروشی کنه خیلیی بده

اتفاقا گلم اصلا بد نیس. چیزی ک بده حسیه ک اون موقع ب تو دست میدهو این حس دست تو ئه. 

اکه تو درونت عزت نفس داشته باشی و مطمئن باشی ک تضاد طبقاتی چیزی از ارزش های تو کم‌نمبکنه، بهت برنمیخوره. همه ما یکی باللتر از خودمون جلو چشممون داریم. این خودمون هستیم ک نباید اهمیت بدیم. منم تو فامیلم دارم. دختر عمه م‌میشینه پز طلاهلش میده. منم با لبخند نگاش میکنم و تایید میکنم ک واقعا طلاهاش قشنگن. تو  دلم میخندم و حتی دلم واسش میسوزه ک چیز بیشنری واسه ارائه نداره.  واونم خودش خوب میددنه ک‌واسه من مهم نیس. حربه ش رو من نمیگیره. چون برای من چیزای دیگه ای مهم اند

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
بگن خب ولشون كن بابا، با اينجور ادما فقط بايد تا جايي كه بهت خوش ميگذره باشي، اگر ميبيني دارن بهت ان ...

خیلی ناراحت شدم، خیلی راحت میان میگن تو حسودی

کسی از زندگی من خبر نداره من اگ میخواستم حسود باشم بابامو مجبور میکردم بهترین چیزا رو بگیره، یا شوهرمو 

انقد عقل داشتم بخاطر حرف اونا خودمونو زیر قسط و قرض نکردم. حالا من ب اونا کار ندارم اونا پشت من بدگویی میکنن. تو باشی تو چنین جمعی میری؟ 

2738
اتفاقا گلم اصلا بد نیس. چیزی ک بده حسیه ک اون موقع ب تو دست میدهو این حس دست تو ئه.  اکه تو در ...

من یه لباس مشکی داشتم تو دوتا عروسی پوشیدم گفته بودن فلانی همین ی لباسو داره همه جا میپوشه. بدم میاد از آدمای بد پشت سر

حرفاشون ک به گوشم میرسه قلبم درد میگیره. 

پست سرم جدا میگن جلو رومم تیک و قلبمه

مادرشوهرتينا چطورن؟ اگر برين باهم ميرين ديگه؟

اونا افتاده و خوبن و ازنظر خانوادگی درسطح ما هستن. ولی خاله ها دایی ها عمه عموهاش میلیاردر

عزیز واسه همه عادی شده هیچکس دیگه رعایت نمیکنه هرکی ام یه بهونه بنی اسرائیلی واسه کارش میاره 

منم دیگه ب کسی گیر نمیدم ک چرا رعایت نمیکنی؟ میگم دیکه ب خودش مربوطه مخصوصا وقتی میکه دیگه همه باید بگیریم و یا دیگه باید ب این زندکی عادت کنیم و چاره ای نیست و تاکی. 

ولی وقتی صدام درمیاد ک کسی رعایت نمیکنه و معتقده ک رعایت میکنه. مثلا طرف از سفر شمال برکشته و میگه: نمیدونی چ خبر بود! خیلی شلوغ بود.‌همه بودن. متاسفانه مردم رعایت نمیکنن!

قیافه من: 😐😐

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

خانمی اتفاقا انتقال از طریق سطوح به اثبات نرسیده و مهمترین عامل انتقال ، از طریق تنفس و قطرات تنفسی فرد بیماره

از خودم هم نمیگم سازمان بهداشت جهانی و دانشگاههای معتبر دنیا فرمودن

من کیته اونارو از وقتی به دلم گرفتم که شب بعد عروس کشون ریختن تو خونم ک جهازمو ببینن، با کفشای کثیفش ...

ازین جهت خق میدم بهت. ولی همه پولدارا اینجوری نیستن اونا عقده یین ک اینکارارو میکنن. و اینکه شما اگه میخوای نو همچین مجالسی شرکت کنی فقط اعتماد بنفس داشته باش. اعتماد بنفس ادمو زیباتر میکنه و بقیه هم یجورایی حد خودشونو میفهمن و اگه هم چیزی بهت بگن اصلا برات مهم نخواهد بود. و اینکه عزیزم شما ب جای اینکه ازشون ناراحت بشی باید دلت براشون بسوزه بنظرم بدبختر از کسی ک دیگران رو حقیر میشمره تو دنیا وجود نداره.

و در اخر اینکه تا جایی ک میتونی و تاجایی ک ب ارامش و ابروی خودت لطمه نمیخوره از حقت دفاع کن و جوابشونو بده ازون ب بعدشم خدا پاسخگوعه😉

اونا افتاده و خوبن و ازنظر خانوادگی درسطح ما هستن. ولی خاله ها دایی ها عمه عموهاش میلیاردر

خب اگه اينطورن با مادرشوهرت برو، با اونا معاشرت نكن

بعدم اعتماد به نفس داشته باش 

با اعتماد به نفس ميتوني حتي با ساده ترين ظاهر هم طوري رفتار كني كه همه همون لباس ساده تم تحسين كنن باور كن

من كه هميشه همينم

گوله ي اعتماد به نفس و غرورم اينطور مواقع مخصوصا، اتفاقا هميشه هم ميرم جايگاه عروس عكس ميگيرم از خودم ولي نميرم برقصم كلي هم فيسو ادا ميام براشون ، خودشون غلاف ميكنن

دقیقامرداد عروسی یکی از دخترداییای من 😅

یه لحظه تعجب کردم باخودم گفتم فک کن فامیل باشن اسی😂😂😂😂😜

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2706