2737
2734
عنوان

نظر خواهی درمورده لباس تولد🤩

384 بازدید | 22 پست

سلام خوشگلا دنباله یه ست لباس دختر پسرم برای خواهر برادر میخوام تو روز تولد تنشون کنم میشه اگه اطلاعاتی یا طرحی یا سایتی بهم معرفی کنید 😊😊🥰

واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم فندق مامان😍🤗🤤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند
2731
2738
وای خیلی قشنگه اما بیست روز بیشتر تا تولد نمونده بنظرت میتونم کاری کنم

من خودم برای دخترم تو این سبک دوختم🙏راستی اگر کودک دارید به تاپیک اخرم یه سر بزنید خوشحال میشم

پیجیه کهورود هر‌مادری توش ضروریه‌.اینقدربازی‌و سرگرمی های آسون برای کودکان عزیز داره که نمیدونن کدوم رو بازی‌کنن💕.این تازه اولشه.از چند روز آینده قراره قسمت های دیگه مجموعه آموزش زبان انگلیسی با شعر‌ رو بزاره که خودم تاثیرش رو دیدم(تصویر در تاپیک هام).😊خوشحال میشم برای یکبار‌هم شده امتحانش کنید و اگر دوست داشتید به دوستاتون معرفی کنید❗فراموش نکنید معرفی کتاب های جذاب رو هم داریم.😀گفتم اینجا بگم مامان های عزیز نینی سایتی‌‌ هم استفاده کنند

من خودم برای دخترم تو این سبک دوختم🙏راستی اگر کودک دارید به تاپیک اخرم یه سر بزنید خوشحال میشم

چشم اما من خودم بچه ندارم برای خواهرزاده هام میخوام 😊😉

واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم فندق مامان😍🤗🤤
2706