2737
2739
عنوان

آزمایش ازدواج

167 بازدید | 14 پست

بچه ها من قبلا با یکی نامزد کردم و با هم رفتیم آزمایش ولی نزدیک عقد طرف برام شرط گذاشت باید حقوقتو هر ماه بدی به من و در نهایت به هم زدیم . الان اگر ما با کسی بخوام ازدواج کنم و بریم آزمایش میگن این دفعه دومم هست رفتم آزمایش ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه اقا بهشم نگو گذشته تو چ ربطی ب اون داره

به نظرم ارتباط قبل‌ازدواج دخترها شخصی هست ولی اگه به طرف فکر کنه دیگه شخصی نیست و روی زندگی اون آقا که باهاش ازدواج کرده تاثیرگذاره

به نظرم ارتباط قبل‌ازدواج دخترها شخصی هست ولی اگه به طرف فکر کنه دیگه شخصی نیست و روی زندگی اون آقا ...

اینو قبول دارم ارتباط اگه هنوزم بهش فکر میکنی اره ولی اگ دیگ تموم شده رفته دیگه به اون ربطی نداره

اینو قبول دارم ارتباط اگه هنوزم بهش فکر میکنی اره ولی اگ دیگ تموم شده رفته دیگه به اون ربطی نداره

یه مورد دیگه اینکه بستگی داره ارتباط های قبلی دختر با چند نفر و چجوری بوده باشه.مثلا اگه اون دختر مثلا با یکی دونفر نامزد بوده باشه ولی مثلا تفاهم نداشتن،دختره مشکلی نداره ولی اگه دختره اصطلاحا هرزه بوده و با خیلی ها بوده اون آقا که باهاش ازدواج می کنه حقشه بدونه که این دختر سالمه یا هرزه

2706