2733
2734
عنوان

بوی گاز

629 بازدید | 17 پست

سلام ما از لوله گاز سماورمون یکم بوی گاز میاد ولی شدید نیست طوری که وقتی سرمونو نزدیک میکنیم بوی گاز رو حس میکنیم ..فک کنم یکم نشتی داره چون وقتی کبریت زیرش زدم اون قسمتش روشن شد..بوش خیلی کمه این خطرناکه؟ چیکار باید کرد استرس دارم ..بابام هم زیاد اهمیت نمیده☹

خطر ناکه چون مولکول های گاز حرکت میکنن و کل خونه چخش میشه حتی اگه جرقه ای نباشه احتمال گاز گرفتگی وجود داره

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
هر شب از قسمت لوله گاز قطع کن انقدر به کارت ادامه بده تا تعمیرش کنن

نمیزارن ببندم که میگن این یکم موردی نداره میترسم😥البته با نوار تفلون یکم بست ولی بازم سرمو نزدیک میکنم بوی گاز میاد امکان انفجار هم وجود داره؟

اخه اونقدر زباد نیست که بوش پخش شه بازم خطرناکه؟

به بو نیست عزیزم به حرکتش که پخش میشه در هر صورت خود دانید

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)