2733
2739
عنوان

اونایی که بدون عروسی رفتین سر خونه و زندگی تون بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 61 پست

من میخواستم همینطوری برم خانواده شو۶رم بیشتر دوست داشتن عروسی بچه اشون رو ببینن خودشون گرفتن اگر نمیگرفتم پشیمون میشدم 😑

اللهم صلی علی محمد و آل محمد(وعجل فرجهم)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من عروسی نگرفتم اما یه مراسم نامزدی داشتم و اینکه آتلیه رفتیم عکس و کلیپ داشتیم اما به جای مراسم عروسی یه نراسم شام کوچیک گرفتیم فقط با حضور بزرگترا.. و اینکه خیلی راضیم از تصمیم درعوض هزینه عروسی هم پدرو مادر خودم و همسرم کمک کردند و ما تونستیم خونه بخریم

ولی اونجوری بی عروسی خیلی اقتصادی تره اونم تو وضعیت الان میشه ی سفر توپ رفت و ی خونه خوب خرید باپول ...

کی گفته اخه با پول عروسی  میشه خونه خرید؟عروسی ۱ میلیارد خرجشه؟؟؟؟نیس ک

🦄《برای خود زندگی کنیم نه برای نمایش دادن آن ب دیگران》🦄
2731
2738

ما فقط یه جشن عقد جمعو جور گرفتیم، بجاش یکماه رفتیم مسافرت،از بهترین تصمیمهای زندگیمون بود،

ولی خانواده هامون اذیت شدن بخاطر تیکه اندازی فامیل،

(البته همونیایی که پشت سر عروسی های انچنانی بقیه هم حرفو و حدیث داشتن)

من میخواستم همینطوری برم خانواده شو۶رم بیشتر دوست داشتن عروسی بچه اشون رو ببینن خودشون گرفتن اگر نمی ...

من که جرئت ندارم نظرمو به خانواده ی همسرم بگم تک پسرشون هس خیلی واسشون عزیزه فک کنم کله مو بکنن😬اما نامزدم میگه هر چی نظر خودت باشه

صبر کن.

من خودم تصمیم گرفتم ولی الان خیلی خیلی پشیمونم .

آتلیه رفتم و با لباس عروس عکس گرفتم و ماه عسل هم رفته بودم .ولی حسرت عروسی به دلم موند. الان عروسی دعوت میشم بغض میگیره

نه متنفر نیستم اتفاقا عاشق اینم تو عروسی بقیه دعوت بشم ولی بنظرن واسه خودم خیلی لازم نیس 

به خاطر شرایط مالی این تصمیم و گرفتی،؟ درسته این ا  خانمی شماست ،ولی آدم بعد چند سال به همه چی می رسه تو زندگی ،ولی دیگه نمیتونه عروسی بگیره ،اونوقت تو هر عروسی میره یه بغض خاصی گلو شو میگیره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

پسر عموم ازدواج کردن مراسم خودمونی گرفت یعتی فقط داداش و اجی عروس و داماد . کلی عکس و کلیپ فرمالیته گرفت قبلشبرا عروسیشم همینجور دو نوع شامم داد ب خانواده . عروسی گرفت رفت سر زندگیش 

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2706