2733
2739
عنوان

باشوهرم قهرم شام نخوردم.خیلی تنهام میاین حرف بزنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 50 پست
عزیزم بهتره شامت رو‌ بخوری خودتو اذیت نکن  شاید خسته بوده  الان اگه حالش خوبه برو کنارش ...

خیییلی گفتم خییییلی همین دیشب همه اینارو گفتم گفت فردا میبرمت که امشب خودشو زد به غش

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این مردا چشون شده انگار خوشی زده زیر دلشون😐اشتباه کردی میرفتی شامتو‌میخوردی سهم شوهرتم میریختی سطل ...

خوردم شاممو باز اومدم اتاق

2731

خانما شما هم مثل من هستید وقتی باشوهرم دعوا میکنم از حرص اینقد اشتهام باز میشه که نگو اینقد میخورم 

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
بنظر من یه مدت مثل خودش رفتار کن....ادای افسرده ها رو بگیر اگه گفت بیا بریم بیرون خودتو بزن به بی ح ...

نمیذاره برم بیرون گلم

خانما شما هم مثل من هستید وقتی باشوهرم دعوا میکنم از حرص اینقد اشتهام باز میشه که نگو اینقد میخورم&n ...

مم برعکس اشتهام کور میشه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2738
وسه خودت یه سرگرمی پیدا کن من باشهر خودمون6ساعت فاصله دارم ول بالاخره خودم سرگرم کردم زیاد تنها بم ...

باشگاه میرفتم که بخاطر کرونا نمیرم

بیرونم نمیذاره دیگه کاره دیگه ای نمیدونم چیکار کنم

درکت میکنما ولی توام یکم درک کن صبح تا شب همش داره جون میکنه زحمت میکشه واسه زندگیتون یه روز خونس انقد بی انرژیه که واقعا حال هیچ کاری نداره به هرحال اونم احتیاج به استراحت داره بدن آدم جواب نمیده این همه کارو. 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
دیگه هرکی یه مشکل داره باهاش کنار بیا برو شامتو بخوربگیر بخواب خودتو ناراحت نکن

شامموخوردم اومدم اتاق

خیییلی گفتم خییییلی همین دیشب همه اینارو گفتم گفت فردا میبرمت که امشب خودشو زد به غش

عزیزم حالا که اینطور جواب نداده ی جور دیگه رفتار کن

مثلا ی بار که سرکار بود پ بده بگو شام ی چیزی بیار من درست نکردم وقتی اومد خونه خودتو غمگین و بی حوصله نشون بده حالا اگه گریه کرده بودی هم چ بهترر..😅وقتی پرسید بگو افسرده شدم..دلم هوای تازه میخواد..دست و دلم به هیچ کاری نمیره 

فراموشت میکنم
درکت میکنما ولی توام یکم درک کن صبح تا شب همش داره جون میکنه زحمت میکشه واسه زندگیتون یه روز خونس ان ...

امروز کلا خواب بود

میدونم خسته میشه ولی خودشو زده بود به خواب هی وول میخوره وقتی خواب نیس

2706