2737
2739
عنوان

خسته شدم ازدست بی محلی شوهرم

1414 بازدید | 118 پست

بخدا دیگه طاقت ندارم با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم ،شوهرم تا مامانشو میبینه دیگه به کلی من ازیاد میرم نه حرفی نه نکاهی همش با مامانش میگه میخنده چشماش توچشماشه صبح تا شب منم بخام یه چیزی بگم باسرش جواب میده،سرکار چند بار بهش زنگ میزنه ،اما به من اصلا ،خیلی کمبود محبت دارم اسممو هم صدا نمیزنه همش خونه مامانشه ،پنج ساله تو این وضعیتم چیکارکنم بنظرتون بخدا باچشم گریون مینویسم الان

سرایبی پریسام درخواستمو قبول کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مثل شوهر خر من من الان اصلن تحویلش نمیگیرم حتی موقع خواب انصدر لفتش میدم تا بخوابه یا زودتر خودم میزنم ب خواب تا ببینم چی پیش میاد تا بلکه ادم شه ما هم متاسفانه تو بک خونه آییم 

حتما زورکی ازدواج کرده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

مال منم تا اونا رو ببینه همینه هم مامانش هم خواهر و برادرش

علاوه بر اینا فحاشی و داد و فریاد و آبروریزی تو ساختمونم بهش اضافه کن

برو شکر وضعیت خودتو بکن 

امشب پسرم با چشم گریون خوابید دعا کردم مادرش به عزاش بشینه که چند ساله منو پسرم تو این وضعیتیم به هیشکی هم نمیتونم بگم

2706