2733
2739
عنوان

دورهمی تیر ماهیا ❤️❤️❤️❤️😁💃💃💃💃

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 84 پست

خانوما مردای شهریوری چجوزین؟ 

خوبن؟ 

با زن تیری مچ میشن 

من یکی. دوسش دارم خیلی باهم مچیم و باان میسازیم 

اولین کسی ک تاحالا باهاش بحثم نشده من با همه مشکل  دارم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
ساده نیستیم مهربون و صادقیم شما تیرماهیا زیادی حقه بازین😂

😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

ن ما درونگراییم و شماها برونگرااا 

برا همین ب ما ب چشم مجرم نگاه میکنید 😂😂😂

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشق مهرماهیام🙄🙄 بنظرم خیلی میتونم باهاشون مچ باشم ولی خب مردای تیر ماهی از نظر ابراز احساسات ...

اره همه با ما خوب مچ میشن چون احساساتی هستیم قدرت درک و همدردیمون فوق قویه 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣 ن ما درونگراییم و شماها برونگرااا  برا همین ب ما ب چشم مجرم نگاه م ...

تو قشنگ معلومه مجرمی 😂

به عشقم میگفتم آقا روباهه یادش بخیر 

راستی بی معرفتم هستین 

2728
تو قشنگ معلومه مجرمی 😂 به عشقم میگفتم آقا روباهه یادش بخیر  راستی بی معرفتم هستین

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣وایی یخدا نکشتت 

ن واقعا بی معرفت نیستم البته اگ طرف مقابلم ادم باش 

میتونم ی سگال بپرسم. مگ از عشقت جدا شدی؟ 

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣وایی یخدا نکشتت  ن واقعا بی معرفت نیستم البته اگ طرف مقابلم ادم باش  م ...

بله ترکم کرده بعد از اینکه زندگیم نابود کرد آیندمو ازم گرفت 

مثل اینکه یه هفته قبل جداییمون یه دختر وارد زندگیش شده خیلی بهتر از منه البته سعی کرد برگرده دوباره قبولش نکردم قضیه دختره هم تازه فهمیدم

2738

من ۱ تیرم هیچوقت هیچکس یادش نمیمونه وتولدم تلخترین روزعمرمه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2706