2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سویق سنجد رو شنیدم برای چاقی خوبه 

همچنین سویق گندم و سویق برنج و سویق نخود برای چاق شدنن حدود یکسال باید مصرف کنی 

میتونی خشک بخوری میتونی بریزی تو شیر 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2728
سویق سنجد رو شنیدم برای چاقی خوبه  همچنین سویق گندم و سویق برنج و سویق نخود برای چاق شدنن حدود ...

شما استفاده کردی؟

🔮💜خدایا دوستت دارم🔮💜اگه امضامو میبینید یه صلوات بفرستید برام💙
شما استفاده کردی؟

نه گلی مصرف نکردم ولی شنیدم 

یه بنده خدایی مصرف کرده بود البته سویق گندم مصرف کرده بود گفت طی یکسال شش یا نه کیلو اضافه کردم دقیق یادم نیست شش کیلو بود یا نه کیلو 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
ممنونم عزیزم❤

خواهش بانو 

حلیم

ابگوشت 

شیر و خرما 

هم برای چاق شدن شنیدم خوبه انشاءالله به خواستت برسی عزیزم

2740
قرص مخمر چ مارکی خوردی تاثیر داشت چاق شدی طریقع مصرفش..اخه من تازع دیشب گرفتم واس چاقی

من تاپ لوور خوردم. بعد ناهار و شام یدونه قرص میخوردم 

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸