2737
2739
عنوان

مرگ اختیاری

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 54 پست
شاید فکر کنی گفتن این حرف برام اسونه و عمل نمیکنم بهش ولی بخدا که غیر این نیست. تو اگر مثبت بیندیشی ...

ممنون عزیزم

خیلی وقتا سعی کردم ازین راه ها حالمو خوب کنم ولی موفق نشدم... 

یمدت نمازم خوندم ولی بازم ولش کردم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمی دونم چی بگم... بی نهایت خستم... 

توکه دلت نمیادمامانت ازغصه توغصش بگیره خودت که داری میگی تنهاامیدوتنهافرزندشی چطوردلت میادهمچین دعایی درحق خودت کنی انشاالله خداگره ازمشکلاتت بازکنه انقدرتوخوشبختی غرق بشی که دیگه آرزویه مرگ نکنی❤

عزیزم پسر یکی از اقواممون خودکشی کرد .ما که دوریم نابود شدیم ، پدر و مادرش که هر روز و هر ثانیه دارن ...

قبلا صبا به امید خوشحالی مامانم بیدار میشدم تا تلاش کنم و خوشحالش کنم... ببین چه بلایی سرم اومده که به این فکر می کنم 😔😔😔😔

2731
 خیلی ممنونم عزیزم الهی خدا هر چی می خوای بهت بده 💕😔

خواهش عزیزدلم 

خدا بزرگه توکل کن و توسل 

ماهم دعات میکنیم رحمت خدا وسیع هست حتما اجابتت میکنه شک نکن.

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
قوی باش رفیق میگذره این دنیا همینجوریش تموم میشه بزار ببین آخر این داستان چیه زندگی بالا وپایین داره ...

بخدا چار ساله میگم می گذره و یه روز خوب میاد ولی باور کن روز خوب نمیاد 😭

2740
توکه دلت نمیادمامانت ازغصه توغصش بگیره خودت که داری میگی تنهاامیدوتنهافرزندشی چطوردلت میادهمچین دعای ...

چار ساله پیر شدم 

20 سالمه ولی موهام سفید شدن... بخدا خیلی خستم... 

ممنون مهربونم 💕😔

ببخشید اذیت شدید 😔 خیلی خستم خیلییییی  

قوربونت برم این چه حرفیه

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
افسردگی گرفتی برو دکتر یه مدت قرص بخور.چند جلسه مشاوره برو

نمی تونم اصلا شرایطشو ندارم به کسی بگم حتی... 

حتی خواهر و برادری هم ندارم خیلی تنهام 💔

2706