2737
2739
عنوان

بچه ها من یه کار خیلی بدی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 6158 بازدید | 194 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام که دوباره ارزشم رو بدست بیارم احساس خورد شدن میکنم احساس بی ارزشی حس میکنم دیگه هیچ اعت ...

من از کلماتی که بکار میبرین کاملا متوجه حس تلخی که دارین میشم بهتون حق میدم  ولی راستشو بخواین این ادم اصلا ادم خوبی نیست فکر کنم گولتون زده متاسفانه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
بهش فکر نکن.فقط خطارو تکرار نکن..گفتم اون اگه واقعا شمارو بخواد به هر روشی باشه از دستتون نمیده.یکم ...

من دیگه خواستن اونو نمیخوام

من ارزش و احترام قبلمو میخوام😢😢😢

2728

هوس 

عزیزم میدونم بد بهتر بری پیش مشادر مشکلتو باهاش حل اینجا یا فش یکیت میکنن یا راهکار غلط مسدن ولی نظر من اینک اگ میتونی محل کارتو عوض کن ک دیگ چش تو چش نشین بعدم ب خدا توکل و توبه کن بزرگ و بخشندس میبخشتش امیدوارم کمکت کن و ب بهترینها برسی 

شاید ی هشدار بود ک باهاش ازدواج نکنی چون این ادم ممکن بهت خیانت میکرد

بازم حتما برو مشاوره

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

عزيزم اولاً كه اشكالى نداره ، تجربه شده ، بعدم بهتر كه خبرى نيست ازش چون كسى كه با همچين چيزى ميره پيداش نميشه اصلاً فرد مناسبيم براى موندن نيست ، چيزى نيست كه بخواى بخاطرش غصه بخورى اصلاً ، فقط سرى بعد طرفت رو بشناس كه ادم باشه

دختر هستم اما خب رابطه داشتیم اما ن در حد...

تو هم براش خودت رو بگیر یه کم بی محلش کن که فکر نکنه مجبوری باهاش ازدواج کنی 

ولی عزییییزم خواهر گام لطفا خواهشا خودتون رو دستی دستی به فنا ندین

2738
من دیگه خواستن اونو نمیخوام من ارزش و احترام قبلمو میخوام😢😢😢

عزیزم خدا توبه ی بدتر از این کارها رو هم پذیرفته

انسان جائز الخطاست 

مهم اینه که تکرارش نکنی وقتی متوجه شدی

هر چیزی راه جبران داره

خدا همه ی بنده هاشو دوست داره 

و می بخشتشون

من الان پسر باشم برم تو خیابون یه دختره رو شماره بدم بهش بگم بیا به من بده تا بگیرمت اون باید بیاد ب ...

چرا موضوعو نمیگیری؟بعضی از پسرا انقدر بیناموسن حتی شده یه سال با دختر میمونن ادعای ازدواج و دوشت داشتن میکنن تا کارشونو بکنن در برن این خانومم گفته مدتی با همیم و گفته قصدم ازدواجه خدا میدونه چه حرفای عاشقانه و چه قولایی که بهش نداده برای ازدواج 

چون خيلى از خانوماى نينى سايت مخالف اين موضوع هستن خيلى جاى مناسبى براى مشاوره گرفتن نيومدى

بعدم تو ديگه نبايد اونو بخواى

مشكل از اون هست نه تو

اون بيماره نه تو

وقتى با اعتماد به نفس بالا به كارت برسى و ديگه محلش نذارى و متوجه بشه كه برات هيچ اهميتى نداره باز جذب ميشه ولى اين ادم به درد نميخوره

برا من كه پيش اومد همچين چيزى

بعد كه ديگه از من خبرى نشد اون هى تكست ميداد و عذرخواهى ميكرد و تا يه سال اصرار داشت كه باهم باشيم باز و اينا منم گفتم نميخوام 

2706