2737
2739
عنوان

زایمان طبیعیا...بیاین لطفا🙄

1961 بازدید | 60 پست

من ان شاالله تیرماه دخترم دنیا میاد....

بین سزارین و طبیعی موندم....

همه از درد طبیعی میترسونن منو...سزارینم ترس و درد داره.

حالا سوالم اینه که چطوری اون دردارو تحمل کردین؟؟

کدوم مرحله از زایمان سخته؟

زایمان اولمه...دیگه نترسونیدا😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین ترسش از دردش بیشتره 

در اش مثب درد پری هس هر 1 دقیقه میگیره بعد چند ثانیه بعد ول میشه انگار نه انگار که 1 دقیقه پیش درد داشتی 

ولی بعدش که میگن راحتی و راحت کارت انجام میدی شر و وره 

تا بخیه هات جوش بخوره خیلی سخته 

خدایا شکرت 🙏🏻

ساعت اخرش دردش سختتره... ما که تحمل کردیم.... پس تو هم اگه دکترت مشکلی ندیده.. میتونی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
ساعت اخرش دردش سختتره... ما که تحمل کردیم.... پس تو هم اگه دکترت مشکلی ندیده.. میتونی

هنوز برا معاینه لگن نرفتم .

نمیدونم چی میشه.آدم سردرگم میمونه که قراره چه اتفاقی بیفته

من اصرااااااار داشتم سزارین ولی طبیعی شد

درد کمر داشتم بعدش که اومدم تو بخش و خیالم راحت شد تموم شده و سزارینی ها رو میدیدم گفتم خداروشکر طبیعی بود چون دیگه راحت بودم ولی اونا اول سختیشون بود

از من بهت نصیحت نترس

اونی که باید بشه میشه بیخودی استرس نداشته باش

منم دعا کن

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
هیچکی قوت قلب نمیده...همش میگن میمیری از درد...تا فلان جا دست میکنن تو😐 فقط اینارو میگن

انشالله به راحتی و با آرامش و دل خوش  نی نی ناااازتو بغل میکنی. الهی خدا آرامبخش دلت باشه گلم 💕😘😘😘

ورزش های زایمان طبیعی انجام بده،اگر طبیعی شد آماده باشی دوست من که درد چندانی نداشت به جز لحظه رد ش ...

من پیاده روی میرم هرشب.

خودمم کارای خونمو از اول خودم انجام میدم.تنبلی نمیکنم

هنوز برا معاینه لگن نرفتم . نمیدونم چی میشه.آدم سردرگم میمونه که قراره چه اتفاقی بیفته

اخرش بچه به دنیا میاد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
من پیاده روی میرم هرشب. خودمم کارای خونمو از اول خودم انجام میدم.تنبلی نمیکنم

یادمه میگفت تنفس خیلی تاثیر داشت و چند تا ورزش انجام میداد

کلاس های آمادگی زایمان طبیعی رفتی؟

2706