2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاینی چی🤔🥴⛷

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2728

اره من خریدم الان فهمیدم ک طلای نو خریدن پول دور ریخته وقتی تفاوت قیمتش رو دیدم مخم سوت کشید💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
طلا😐😐😐

🥴😭⛷

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭

من دیدم، همین هفته ی قبل، اره درسته، فقط این که گمونم همه ی طلافروشی ها ندارن، به خصوص اون جینگول و باکلاسا. ما می خواستیم هدیه بگیریم، خدایی خیلی به صرفه بود.یهو یه تیکه پلاک طلای کلفت و خوبو می گفت ۵۷۰ در  حالی که یه پر پرکی اش رو می گفت یه تومن چون نو بود.مخصوصا پلاکای و ان یکاد چون خیلی هدیه داده میشن، می تونی دست دوم ولی ترو تمیزشو پیدا کنی. 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
عزیزم. شما از اصحاب کهف هستین؟ الان همه مستعمل میخرن. کجایی بابا قیمت تابلو ب اضافه هفت درصد فقط

من سه درصد هم خریدم💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
من نو میخرم همیشه😐😐

خیلی اشتباه میکنی💎

من دیدم، همین هفته ی قبل، اره درسته، فقط این که گمونم همه ی طلافروشی ها ندارن، به خصوص اون جینگول و ...

البته نا گفته نماند تهش نو گرفتیم، چون طرحش اونی نبود که ما دنبالش بودیم، ولی من برای خودم بخوام بگیرم، به نظرم پس انداز خوبیه 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2706