2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گرفتم 300

به نظرم خوب بود،من ورزشای بارداری رو هم میرفتم پیش خودش،یکماه آخر تحت نظرش بودم،خیلی کمکم کرد...

به نظرم اگر میخوایی بری بیمارستان دولتی،ماما همراه بگیر.

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
2728

والا من میخواستم بگیرم 

رفتم مرکز بهداشت چندتا معرفی کنن

گفت تو که میخوای بری بیمارستان خصوصی هزینه ی ماما همراه اضافیه 

ا

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

برای اینکه تنها نباشی و موقع درد ماساژت بده،   برای من اینطور بود،،،خوبه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی
2740
ادم میترسه ماما همراه بگیره ..بعد نتونه طبیعی زایمان کنه چند نفر اینطوری شدن تو فامیلمون

خب چه بهتر اینکه ترس نداره میری سزارین300-400هم ک پول زیادی نیس . ضمنن احتمالش خیلی کمه ک اینطور شه 

بهترازاینه همش بیاین معاینه کنن اونم هرکی ازراه رسیدکلاهمه کاراروانجام میده

واسه من گفت معاینه ی من (ماما همراهم)رسمیت نداره،باید مامای بخش معاینه ات کنه که تو پرونده و رونده زایمانت ثبت بشه....به خاطر همین اصلا تو بیمارستان ماما همراهم معاینه ام نکرد

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
بهترازاینه همش بیاین معاینه کنن اونم هرکی ازراه رسیدکلاهمه کاراروانجام میده

اتفاقا من پرسیدم گفت ماما همراه اجازه معاینه و کارهای زایمانو نداره گفتم پس به چه درد میخوره

واسه من گفت معاینه ی من (ماما همراهم)رسمیت نداره،باید مامای بخش معاینه ات کنه که تو پرونده و رونده ز ...

اره درسته نمیزارن معاینه کنه..شما داشتی؟ خوب بود؟

فقط محض اینکه یه نفر همراهت باشه خوبه. وگرنه خیلی کار خاصی نمیکنن.

من نی نی ندارم . خواهرم ماما گرفته بود اون میگفت .

یه جور دلگرمی که یکی همراته 

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی