2733
2734

من مشکلات زیادی با شوهرم داشتم طوری که فکر میکردم نظام برده داری منم برده ام اخرش سر نامزدی خواهرم وسر یه مسایلی دیگه مریض شدم دیگه ترکش کردم واومدم اونم به خونه پدرم حمله کرد شیشه هارو شکست و اومد با رنگ بوکس منه بزنه که همسایه ها وخانوادم جلوشو گرفتن وعموم بیرونش کرد  الان چهاروزهپسرمه با زور برد دلم پیش پسرمه اما میدونستم بمونم هروزم جهنمه کارش به جای رسیده بود با چاقو تهدیدم میکرد مردک روانی حالا مدا میدونه من همش زندانی بودم  به جز سالنم و خونه با خودش جایی نمیرفتم خانمها چیکار کنم دلم که برا بچم پر میزنه خودمم نمیدونم چم شده همش بدنم سرد میشه بی حس میشه سرم سنگینه ومعدم وبدنم اتیش توش وقلبم تند تند میشه حالم خیلی بده کاش وقتی به اینجا نرسیده بود جداشده بودم صورتم زرد شده حالم خیلی بده 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

خدا کمکت بکنه گلم.اینجوری پیش فری مریض میشی. یکم ریلکس بکن و از طریق قانونی برای پسرت اقدام بکن

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اخی عزیزم ماله اعصابته اینجوری شذی چه شرایط سختی کاش بچه را بده خودت بزرگ کنی با این مرد وحشی بچه آیندش چی میشه اخه خدا از سر اینجوز مردا نگذره

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

خوب اگه همه دیدن چرا اقدام نمیکنی برا گرفتن پسرت... بچه تا 7 سالگی باید پیش مادر بمونه... اگه بتونی ثابت کنی که شوهرت تعادل روانی نداره که میتونی برا همیشه بچتو داشته باشی...  

بگو🙂 بخند 🤗 زندگی کن 💃
2738
خدا کمکت بکنه گلم.اینجوری پیش فری مریض میشی. یکم ریلکس بکن و از طریق قانونی برای پسرت اقدام بکن

میخوام خانوادم میخوان بهترین وکیل شهره برام بگیرن هنوز جورنشده چون پرونده طلاق همه رو نمیگیره  دارم دیونه میشم من به پسرم خیلی وابستم ولی مجبور بودم بخاطر سلامتی روحی خودشم که شده جدا بشم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
شک عصبی

اره نمیدونم چیکار کنم اصلا انگار تو اغمام 

میخوام خانوادم میخوان بهترین وکیل شهره برام بگیرن هنوز جورنشده چون پرونده طلاق همه رو نمیگیره   ...

درست میشه عزیزم یکم صبور باش پدرشم که هرچقدر بد باشه دلش نمیاد با پسر خودش بدرفتاری بکنه.جای پسرت خوبه یکم بیشتر بفکر سلامتی خودت باش

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
خوب اگه همه دیدن چرا اقدام نمیکنی برا گرفتن پسرت... بچه تا 7 سالگی باید پیش مادر بمونه... اگه بتونی ...

زنگ زدیم پلیس بخدا نیومدن باز زنگ زدبم گف اومدیم رد شدیم دیدیم کسی نیست ولی دروغ گفت بعدش بابام رفت کلانتری بازم گفتن برین سامانه فلان شکایت کنینن شهر ما نظام هندوستانه پلیساش ترسون حالا قرار با دوستی پدرم از رابطه شکایتش کنه از اطلاعات 

درست میشه عزیزم یکم صبور باش پدرشم که هرچقدر بد باشه دلش نمیاد با پسر خودش بدرفتاری بکنه.جای پسرت خو ...

نمیدونم چجوری خوب بشم قبلا خیلی با اعتماد بنفس بودم الان انگار تو شک رفتم 

2706