2737
2739
عنوان

دلم گرفته چرا دکترا اینطورین؟؟؟؟؟

552 بازدید | 48 پست

پسرم ۱۰ماه رو تموم کرده یه هفته‌س چشماش قرمز شده بردم دکتر اینم  پشت دستگاه نمی‌موند همش گریه میکرد با بابام به زور گرفتیمش بچم یه عالمه گریه کرد دکتر هم میگه اییییییی من اینطور نمیتونم معاینه کنم اه چقدر زورش زیاده و این حرفا انگار که این بچه حالیش میشه

الان ۴روزه که اصلا تغییر نکرده الان دوباره اوردمش دکتر از ساعت ۵ منتظر بود

۳تومن علاوه بر ویزیت گرفته بخاطر اینکه زیر۵ساله

منشی میگه بچه باید همکاری کنه وگرنه نمیشه معاینه کرد اخه شما بگین من یه بچه ۱۰ماهه رو چطور حالی کنم که همکاری کنه

اینبار میگه باید براش ماسک بزنی شوهرم رفته ماسک خریده هرکاری کردیم نذاشت ماسک روی صورتش باشه.

ماهم اومدیم بیرون دیگه 

بعد از دوساعت معطلی اوردمش پزشک اطفال اینجاهم میگه ۲ساعت دیگه نوبتتون میشه.

هر چشم پزشکی هم زنگ زدم تا سن بچمو گفتم قبول نکردن.😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ان شالله همین دکتر اطفال کارتو راه میندازه،طفل معصوم چشمش خوب میشه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

واقعا بعضی دکتر ها بی وجدان هستن منم پسرم 6 سال‌ برد دوجا بردم برا دندون هاش که درست کنند واگه خرابی داره بکشه گریه میکرد همچین زد زیر دستم وپاش گفت من دست به این نمیزنم الان تمام دندون هاش پوسیده میتونست بیهوش کنه کارش بکنه اما نکرد 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜