2737
2739
عنوان

کارای حال بهم زنی که اطرافیانتون انجام دادن😂😅

| مشاهده متن کامل بحث + 3925 بازدید | 189 پست
یه بار خونه مادر شوهرم بودیم و شب اونجا موندیم . خواهر شوهرم موقع خواب دستشو کرده بود زیر شلوارش و ...

وای😨😨

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
میگمممم  شما سالاد و به عنوان پیش غذا میخوری 🙂

نه بعدش میخورم قبل غذام هیچی نمیتونم بخورم حتی سوپ ولی یه عاااااالمه غذا میخورم بعد اینقدر با ذوق و اشتها میخورم که بعد‌مهمونی طرف از ترشی و غذا برام میزاره (البته فقط خاله هام که صمیمی هستیم😂) بهدشم اگه جا بود یه سالاد 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میمیرم‌ واسه کله پاچه با اینکه هیییییچکدوم از خانواده نمیخورن چقدرم چندششون میشه  خوشحالم‌ت ...

😂😂من فقط اب کله پاچه با زبونش😁همیشه زبونشو میذارن واسه من فعلا بقیه جاهاشو امتحان نکردم😬

2731
منم رو پلو عدس غذاهای برنجی میریختم نه رو هر غذایی 

الان یه چیزی بگم نریزن سرم.من رو آبگوشت هم ماست میریختم.ترشی هم.😍😍

میدونم هردوتاش و شاید هر سه تاش سرد بوده😁

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

پدرشوهرم استخونای مرغو که دهنی هم هست میذاره کنار دیس مرغ                                  مادرشوهرم قندای تو قندونو فوت میکنه    

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
2738

منم زمان ابتدایی ی همکلاسی داشتم وقتی کلوچه وکیک واینامیخوردبعدش باانگشتش دندوناشوتمیزمیکردمیخوردجلوی ما منم بدجوری چندشم میشدنمیدونم خدازبونوواس چی داده؟؟خودشم ازی خانواده بافرهنگ بود

یه بار خونه مادر شوهرم بودیم و شب اونجا موندیم . خواهر شوهرم موقع خواب دستشو کرده بود زیر شلوارش و ...

😂😂😂😂😂😂منم ب همین درد مبتلام ولی من عفونت دارم 😑😑😑

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
یکی ازفامیلای شوهرم وقتی نشسته باچاقوداره چیزی خوردمیکنه بعدش باچاقوگردنشومیخارونه😝خودشم بدجوری عرق ...

اه .یاداون صحنه افتادم که داشت مرده سر سفره ها حلیم پخش میکرد و عرقم کرده بود و شرشر می‌ریخت تو ظرفای حلیم وقتی خم میشد🤢🤢🤮🤮🤮😑😐😐😐😐

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
2706