2733
2734
عنوان

بچه بد غذاااااااااااا

86 بازدید | 11 پست

پسرم ۴سالو۳ماهشه

از میوه ها یکم هندونه،یکم طالبی ،موز ،اناناس،گلابی،نارنگی ،پرتقال و لیمو شیرین و سیب،این میوه ها باشه گاااااهی میخوره

گیلاس،زرد آلو هلو،انگور،کلا میوه های تابستونی لب نمیزنه،انار،البالو به هیچ وج،خیار گوجه،گوجه سبز انواع سبزی و سیفی جات خامم نمیخوره

خورش کدو،بادمحون،دمپخت،قرمه سبزی،

کلا هرچیزی که دخلش سبزی،پیاز،گوجه باشه نمیخوره

پیتزاشم بدون فلفل دلمه میخوره

سبزی سمبوسه رو هم جدا میکنه

برنجم اصلا دوست نداره فقط عاشق نون و غذاهای لقمه ایه

کل غذاش تخم مرغ ،پنیر،مربا و عسل،کره ،خامه،سیب زمینی سرخ شده،ماکارانی بدون پیاز،کباب،کتلت و شامی و این چیزاست

و البته عاشق هرنوع کیک و شیرینی

کوچیک تر که بود اصلا اینجوری نبود،تقریبا از سه سالگی به بعد کم کم ،کم اشتها بعدم بد غذا شده

یعنی درست میشه؟

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه

منکه گشنم شد با اینا که شمردی😐

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه لحظه احساس کردم خودم نوشتم اینارو دقیق بچه منم همینطوره,دقیقا غذای نونی ببشترشم سرخ کردنی شامی وسیب زمینی سرخ کرده وکباب همینایی که توهم گفتی ...لب به خورش و برنج نمیزنه دیگه کلافه شدم.و میوه هم فقط موز.وخیاردیگه من از موز بدم میاد 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ای کاش این غذاها و میوه هایی که گفتی رو دختر من میخورد 

به هییییچ میوه ای لب نمیزنه اصلااااااا

غذا هم فقط ماکارونی و حلیم براش درست کنم میخوره غذاها رو با زور دو سه تا قاشق میخوره

صبحونه نمیخوره چی بشه نمیرو بخوره اونم بدون نون ، هر دو سه روز یبار

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
ای کاش این غذاها و میوه هایی که گفتی رو دختر من میخورد  به هییییچ میوه ای لب نمیزنه اصلااااااا ...

نه پسر من تخم مرغ میخوره،کلا صبحانه میخوره،کره،مربا عسل،نیمرو،خامه،پنیر،پنکیک و شیر و بیسکوییتم مرتب میخوره

فقط میوه که نمیخوره ،باورم نمیشه چطور دلش گیلاس نمیخاد،ناهارا و شام مشکل دارم

هر روز باید برای پسرم جدا غذا بپزم،برای دختر شش ماهمم جدا کلافه شدم

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه
نه پسر من تخم مرغ میخوره،کلا صبحانه میخوره،کره،مربا عسل،نیمرو،خامه،پنیر،پنکیک و شیر و بیسکوییتم مرتب ...

دختر من دوسالشه 

ای کاش حداقل صبحونه اش رو میخورد اصلااا هیچی نمیخوره

تو ی ظرف چند مدل میوه رو خوشگل میچینم ولی نمیخوره

غذا هم که هیچی کلا دو سه قاشق با کلی داستان ، اکثرا هم غذای جدا براش درست میکنم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738

سلام دوست عزیز🌹

تا حالا قاووت بادام یا چهارمغز برای فرزندتون امتحان کردید؟ این پودر های آجیلی فوق‌العاده مقوی و خوشمزه که از آجیل تازه و درجه یک تهیه شده میتونه با اضافه شدن به نوشیدنی یا صبحانه فرزندتون میزان دریافت مواد مغذی رو بالاتر ببره. همچنین به دلیل طعم خوبی که داره کودک به خوردن غذا تشویق میشه. توصیه میکنم از پیج ما دیدن کنید:

https://www.instagram.com/p/CBNJ7cWhVHI/?igshid=ge4jnmdcun4a

نه پسر من تخم مرغ میخوره،کلا صبحانه میخوره،کره،مربا عسل،نیمرو،خامه،پنیر،پنکیک و شیر و بیسکوییتم مرتب ...

پسرمن برعکس پسرشما اصلا نون نمیخوره فقط یزنج دیروزنهاراشوخورد ولی شام نخوردکلی حرصم میده

خب اشتباه میکنی جدا میپزی پسر تازه پسر تو کلی چیزا رو میخوره پسر من تا پایان ۴سالگی فقط فصل انار چندتا دونه انار میخورد دیگه هیچ میوه ای نمیخورد وهیچ غذای خورشی نمیخورد آبگوشت هم نمیخورد الان همه رو میخوره استفاده از کمی اجبار وزور اصلا بد نیست ما گفتیم دیگه پارک نمیبریمت 1هفته نبردیم هرچی میذاشتی جلوش میخورد فهمید همشون خوشمزن 

دیگه بچه ۴ساله غذای جدا نمیخواد یه وعده هم گشنه بمونه چیزی نمیشه