2737
2739
عنوان

راه فوری رهایی از سوسک بگید😤

249 بازدید | 31 پست

داخل ظرفشوییم شبا پرسوسکه و چندروزه هرصب خرابکاریشونومی بینم حالت تهوع می گیرم ..بوی خیلی بدی ام داره

بخاطربچه کوچک نمیخام سم قوی بوداربزنم

راه حل بدین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دمپایی✌🏼

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2728

فرار

مام یدونست تو حموم بیاد بیرون هی اب میریزم کنارش تا بره کنار سطل حموم قایم بشه منم زود میشورم میام بیرون.بزرگه نمیشه کشتش

بچه تر بودم میشکتم ولی گنده شدم ترسوتر شدم.تازشم دوماه پیش توی عید دوتا مارمولک نروماده تو خونمون بودن بازور مامانو بابام و داداشام کشتنشون  

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738
فرار مام یدونست تو حموم بیاد بیرون هی اب میریزم کنارش تا بره کنار سطل حموم قایم بشه منم زود میشورم ...

🤢🤢🤢🤢

چرا نمیکشینش چه طور میتونین

از آبان ۹۸ تو اقدامم و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼

یه نوع پماد قوطی اش زرد رنگه توعطاری ها پیدا میشه حالت خمیری است بعد میذاری تو هرجا دلت خواست سوسک ها میخورن بعد نابود میشن

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
سایپرومترین دو روز در دوهفته برا همیشه نابود میشن

اینگه میگی چیه عزیزم؟

خطر انسانی نداره؟

بچه کوچیک تو خونه داشته باشیم براش ضرر نداره؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706