2737
2739

اگه بخام موهامو دورنگه گلم باید دکلره بزنم -طوسی ومشکی میخام واسه طوسی نیازه؟و اینک موهام حناداره تاالان هرچی رنگ میزنم روش قرمز میشه 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بخام موهامو دورنگه گلم باید دکلره بزنم -طوسی ومشکی میخام واسه طوسی نیازه؟و اینک موهام حناداره تا ...

عزیزم برای حنا ک باید حتما دکلره کنی تا کلا از بین بره

اللن میخای چ رنگی بزاری تا راهنماییت کنم

تیره روشن 

2731
مامانم رنگ مو گیاهی مارال استفاده میکنه پوست سرش میسوزه چرا؟

عزیزم خب مارال رنگ مو و نارک جالبی نیست

و اینکه مادرتون رنگ رو با چ اکسیدانی مخلوط میکنن و تا چند دقیقه رو سرشونه

ی رنگ مو میزارم ترکیبشو میتونین بگین

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
عزیزم برای حنا ک باید حتما دکلره کنی تا کلا از بین بره اللن میخای چ رنگی بزاری تا راهنماییت کنم تی ...

الان ن ولی چندوقت دیگه اره دوسدارم طوسی بشه پایینش و بالاش مشکی دقیقا دورنگه بدون هایلایت  مث عکسی ک فرستادم درواقع اینطوری 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

رنگ مو چه مارکی خوبه وقیمت مناسب؟

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)
بفرست عزیزم

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

عزیزم اول موخاتو کامل دکلره میکنی حواست باشه فقط نسوزه از امسیدان ۶ درصد و پودر دکل ه ابی استفاده کن و ی خرده هم پودر سفید مخلوطش کن و باید موهات سفید سفید بشه یعنی ب پایه اخر دکلره برسه

اول اینکارو میکنی

بعد از اینکه دکلره کردی موهات خشک شد

البته موهاتو احت هیچ شرایطی با سشوار خشک نکن

وقتی خشک شد

رنگ موی مرواریدی با خاکستری و دو سانت دودی با واریاسیون نقره ای نخلوط میکنی میزاری عزیزم

همین رنگ رو بهت میده

2706