2737
2734

مادرم و پدرم همیشه فرق میذاشتن،خواهرم و برادرم اذیت میکردن اما مامانم هیچی بهشون نمیگفت آخرم خود مادرم کتکم میزد

الانم که ازدواج کزدم بچه دار نمیشم و پدرشوهرم همش بهم تیکه میندازه،همش میگه خودم مهرتو میدم برو طلاقتو بگیر 

از مادرشوهرم که دیگه نگم براتون

اگه  زندگی اینه پس مرگ و جهنم میخواد باهام چکار کنه، یک ماه سقط کردم میرم تو حموم انقدر مشت میزنم تو دلم بخاطر جای خالی بچه 

افسردگی گرفتم😔تو روخدا دعام کنید

تو دنیا هیچ کیو ندارم فقط شوهرمو دارم که اونم یه وقت خوبه یه وقت بد

کاش من بمیرم

هنوز شوهرم یکم دوستم داره،اگه طلاق بگیرم خانوادم اذیتم میکنن،بخدا پدرم دو سه ساله خونمون نیومده😔اصلا بهم زنگ نمیزنه که مردی یا زنده ای

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

جایی باش که ارزش و احترام برات قائلن اگه شوهرت دوستت داره و گاهی اختلاف دارین سعی کن اون اختلافا رو برطرف کن و با شوهرت رفیق باش و همدیگه رو داشته باشین بنظرم حتما تایپیک گلبوته رو بخون خوبه برای روابطتون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4489349/خانوم-خوشگلایی-که-حس-میکنن-زندگی-و-رابطشون-رو-به-سردی-رفته-بیان-اینجا?postId=140067019

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کتک میخوردم هروقت نازاحت بود ملمانم سرمن خاای میکرد ولی جونش به جون ابجیم بسته بود .چون من ناخواسته بودم

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
2728
جایی باش که ارزش و احترام برات قائلن اگه شوهرت دوستت داره و گاهی اختلاف دارین سعی کن اون اختلافا رو ...

نمیشه با برادرشوهرم زندگی میکنیم همش زندگیم مشکله

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

مهم نیس الان ازدواج کردی نیازی به کسی نداری تو هستی و شوهرت زندگیتو قشنگ کن روی رابطه ت زوم کن فقط تو احتیاجی به کسی نداری دیگه حالا که حامله شدی یکبار دوباره هم میشی نا امید نباش توروخدا

ان شاءالله باردارمیشی

بنظرم ای وی اف کن

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
مهم نیس الان ازدواج کردی نیازی به کسی نداری تو هستی و شوهرت زندگیتو قشنگ کن روی رابطه ت زوم کن فقط ت ...

برادرشوهرم با ما زندگی میکنه هر چی تو خونم میشه میره به مامانش میگه کل زندگیم مشکله

2738
ان شاءالله باردارمیشی بنظرم ای وی اف کن

پول ندارم

نمیشه با برادرشوهرم زندگی میکنیم همش زندگیم مشکله

ای بابا چرا با برادر شوهر؟ اصن بنظرم بیشتر مشکلات بخاطر همین مستقل نبودنه زندگی مشترکه

ای بابا چرا با برادر شوهر؟ اصن بنظرم بیشتر مشکلات بخاطر همین مستقل نبودنه زندگی مشترکه

دقیقا لیلی و‌مجنونم که باشی ها دوروز با خانواده ها زندگی کنی قشنگ گند میزنن به زندگی ادم

گذشته رو رها کن الان روی رابطه با همسرت فکر‌کن اجازه نده خانوادش اذیتت کن خودتو ذلیل نکن تو دستشون چ ...

یبار قهر کردم پدرم مجبورم کرد ازشون معذرت خواهی کنم 

رفته بودم خیابون بخدا با چادر بودم بعد پدرشوهرم حرف دراورده بود که دیدمش تو خیابون پسرا ریختن سرش اذیتش کردن

بقران اصلا چنین چیزی نبود 

همه هم منو مقصر دونستن جز شوهرم 

بعد که پدرشوهرم قسم الکی خورد یه کتکی از شوهرم خوردم و نتونستم ثابت کنم اما بخدا برام حرف در میارن

دقیقا لیلی و‌مجنونم که باشی ها دوروز با خانواده ها زندگی کنی قشنگ گند میزنن به زندگی ادم

اوهوم خیلی بده خدا خیر نده اون خانواده هایی رو که همیشه یه پاشون وسط زندگی بچه ها و خواهر و برادراشونه....

منم کتک میخوردم هروقت نازاحت بود ملمانم سرمن خاای میکرد ولی جونش به جون ابجیم بسته بود .چون من ناخوا ...

منو به زور شوهر دادن 

اگه داستان زندگیمو بگم گریه میگیره

2706