2737
2739

سلام خانوما من سه ماه اول بارداری از نظر روحی خوب نبودم تقریبا یک روز در میون دلشوره و استرس داشتم، تو رو خدا اگه  کسی مثل من بوده و الان بچش به دنیا اومده و از نظر رفتاری و یادگیری سالمه بگه لطفا 🙏

ازتون خواهش میکنم برای سلامتی تو راهیم یک صلوات بفرستید ان شاءالله حاجت روا شید🙏

این رفتارها طببعه

من سر پسر اولمم اینطور بودم

سر دومی هم اینطورم ، الان ماه ۶ هستم ، یکم فرق کردم

دوره بارداری همینه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 

اکثرا همینطوری ان طبیعیه من تا 5 ماهگی حال روحی و جسمیم خیلی بد بود بی خودی دلم میگرفت مینشستم کلی گریه میکردم الکی حرص میخوردم از 18 هفته کم کم خوب شدم که کرونا اومد😂

خدایا مواظب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این رفتارها طببعه من سر پسر اولمم اینطور بودم سر دومی هم اینطورم ، الان ماه ۶ هستم ، یکم فرق کردم ...

واقعا؟ پسر اولتون چند سالشه؟ از همه لحاظ سالمه ان شاالله؟

ازتون خواهش میکنم برای سلامتی تو راهیم یک صلوات بفرستید ان شاءالله حاجت روا شید🙏
اکثرا همینطوری ان طبیعیه من تا 5 ماهگی حال روحی و جسمیم خیلی بد بود بی خودی دلم میگرفت مینشستم کلی گ ...

نی نیامون چیزیشون نمیشه؟😞

من نداشتم همین یساعت پیش استرس و ترس ودلشوره اومد سراغمممم😭😭😭😭😭

خب شما همین یه بار بوده ناراحت نباش، من زیاد داشتم☹

2738
واقعا؟ پسر اولتون چند سالشه؟ از همه لحاظ سالمه ان شاالله؟

الان ده سالشه ، خدا روشکر سالم وسرحاله ، سلام میرسونه😁

اینا تغییرات هورمونیه که توی بدن ما بروز میکنه

ببین با چی آروم میشی ، اونا رو انجام بده

یکی با رقص و موسیقی، یکی با قرآن ، یکی با گیم

من خودم خیلی اهل رفت و آمد و معاشرتم ، این چند وقته حوصله هیچ کسی رو ندارم ، به نظرم کاملا طبیعیه ، چون تجربه ش رو دارم

رفته رفته بهتر میشیم 

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
خب شما همین یه بار بوده ناراحت نباش، من زیاد داشتم☹

منم زیاداسترس داشتم باشوهرم اینقد دعوام میشد حتی ب کتک کاری میکشید یادمم میرفت باردارم کلی رقص و پرش واوایلم بارداربودم نمیدونستم ورزش میکردم اونم چ ورزشی سنگییین فکرمیکردم خدایی نکرده بگن ان تی ناسالمه و... الحمدلله شکر سالمه 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

همه اینامیاد سراغت تحملش کن منم تحمل میکنم وته دلم میگم مطمئنم سالمه والحمدلله بلطف خدا هیچ اسیبی بهش نمیرسه

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
نه بابا خدا مواظبشونه این حالتام عادیه برای اکقر باردارا پیش میاد

واقعا؟ آخه من هیچ خواهر و ... ندارم ازش بپرسم، شما کسی رو دیدین اینجوری بوده باشه و بچش کاملا سالم باشه؟

واقعا؟ آخه من هیچ خواهر و ... ندارم ازش بپرسم، شما کسی رو دیدین اینجوری بوده باشه و بچش کاملا سالم ب ...

آره بابا خیلیا خواهرم استرس و اینا که به کنار تغذیه ش هم خیلی بد بود فقط سه هفته آخر تغذیه ش خوب بود بچه ش 3/700 بود سالم آروم 

خدایا مواظب 
الان ده سالشه ، خدا روشکر سالم وسرحاله ، سلام میرسونه😁 اینا تغییرات هورمونیه که توی بدن ما بروز می ...

ان شاءالله خدا حفظش کنه، ممنونم که نظرتونو گفتید🙏

همه اینامیاد سراغت تحملش کن منم تحمل میکنم وته دلم میگم مطمئنم سالمه والحمدلله بلطف خدا هیچ اسیبی به ...

ان شاءالله خدا کمکمون کنه🙏

2706