2737
2734

امروز تولد نامزدم بود ، دیروز اومده بود خونمون مامانم اینا کادوش رو بهش دادن بعدش شام رفتیم خونه اونا و اخرش شب هم ...... کردیم و گفتم اینم کادو تولدت ، نامزدم گفت نه قبول نیس بعدا باید دوباره کادو بدی هنوز تولدم نشده و اینا 

امروز از شانسم هم وقت دکتر داشتم هم مهمون ناخونده داشتم و بعدش از خستگی خوابم برد ....

قرار بود شام بیاد خونه ما و منن کیک پختم براش و بهش گفتم پول ندارم کادو بخرم برات در حالی که خریدم خواستم سوپرایز شه، اما کار پیش اومد و الان گفت نمیتونم بیام 😐 ،الان چه جوری تبریک بگم تولدشو که خاص باشه نگه چرا نگفتی تاحالا 

میخوام فکر کنه که بخاطر اینکه شب میخواست بیاد اینجا برای همون از صبح تا حالا تبریک نگفتم

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

یه تبریک تولد تلفنی خاص میخوام 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بهش پیامک عاشقانه بده و تهش تولدشو تبریک بگو

تنهایی تان را با کسے قسمت کنیــد کہ...سال ها بعد،شمارا همینگونہ کہ هستید دوستــ بدارد...با موی سپیدتان،شیار زیر چشمتان،و لرزش دست و دلتان...💞
خودت برو پیشش

خونه نیس عزیزم اونجام نمیتونم برم 

2738
بهش پیامک عاشقانه بده و تهش تولدشو تبریک بگو

یه تبریک خاص میخوام و یه بهونه برای تبریک نگفتن تاحالا ، بگم میخواستم شب سوپرایزت کنم و کادو اینا خریدم ؟؟؟

کادوشو بفرس در خونشون

خونه نیس عزیزم ، باغ و آبیاری میکنه تا ۱۲ اینا 

بدون دونستن اون نمیتونستیم نظر بدیم    

اخه خواستم کامل در جریان باشبن 🙈🙈🙈

چون شب تولدش تبریک گفتم ، نکنه ناراحت شه؟

2706