2733
2739
عنوان

یه چیزی ذهنمو بسیار مشغول کرده همتون بپرید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 86 پست

بیاین این تاپیک داداشم رابطع خواست ازم😑😑😑😑

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زرین ناز اون یه چیزی گفته شما چرا پخش میکنی..شاید اون طرف مرده فک نکنم زن انقدر بی حیا باشه 😐

چرا بعضی خانوما هم در این سطحن... اینجا هم ک مجازی کلا خوراکشونه

مارو دور ننداز  
2731
وا خودش تاپیک میزنه که همه ببینن و نظر بدن انگار عکس خصوصی پخش میکنه

انگار من عکسشو از خودم درآوردم! خب تو سایته دیگه هر کسی میتونه ببینه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

وا🤢😰

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
خلاصه صورت مشغله رو پاک نکنیم قوانین باید همیشه رعایت میشد 

الان اگه نی نی یار ببینه میتونه قطع دسترسیت  کنه چون هم اسکرین ممنوعه هم حرفای بدی هم بود 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
این تاپیک متاهلی نیست تاپیک خاک برسریه از شاهکارهاشون تعریف میکنن🙈🙈🙈🙈

دقیقا 

میگم ینی الان ما مورد ظلم واقع شدیم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
چقد خوب بود قدیما حریم داشتیم حیا بود آدم ب مادرش نمیتونست اولین عادت ماهنشو بگه قول دارم باید بگه ک ...

من از خجالت ماه اول به زور خودم گذروندم ماه دوم تازه به خواهرم با هزار سرخ شدن گفتم 🙈🙈

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2706