2733
2739
عنوان

یعنی من فقط اینجوریم یا مثل منم هستن🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 58 پست

من فقط عاشق کادو گرفتن از همسرم و یکی از آبجیامم چون بدون توقع میگیرن بقیه منتظر جبرانن ب قول اسی آدم مدیون میشه انگار

ب دوس پسرتون میگین مای کینگ؟؟؟!!!خود فرحم شاه رو ممد صدا میکرد✋😐😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه شخصیتی داره توش اسمش شلدونه، وقتی یکی بهش کادو میده شب و روزش بهم میریزه، کادو دادن رو مثل ا ...

چ جالب😂😂😂

بخاطر این که پس میدی بدت میاد، من ک عاشق کادو دادن و گرفتنم،،، خدایی اینقدم ک هدیه میدم نمیگیرم ولی ...

نه واقعا پس ندم هم بدم میاد مثلا مامانم برام کادو تولد بگیره یا شوهرم میدونم پس ندمم مشکلی نیس ولی دست خودم نیس خوشم نمیاد واقعا خوشحالم نمیشم میگم مثلا الکی براچی خودشونو تو زحمت انداختن بیشتر دوس دارم بهم بگن همین که بگن بفهمم یادشون بوده خوشحالم میکنه

2728
یه شخصیتی داره توش اسمش شلدونه، وقتی یکی بهش کادو میده شب و روزش بهم میریزه، کادو دادن رو مثل ا ...

😂😂😂😂😂😂من انتقام نمیدونم ولی دوس ندارم کسی خودشو تو زحمت بندازه مخصوصا مامانم 

من فقط عاشق کادو گرفتن از همسرم و یکی از آبجیامم چون بدون توقع میگیرن بقیه منتظر جبرانن ب قول اسی آد ...

البته من خیلی دوس دارم واسه کسایی ک دوسشون دارم خرید کنم خیلی حس خوبی بهم میده😍

2740
نه واقعا پس ندم هم بدم میاد مثلا مامانم برام کادو تولد بگیره یا شوهرم میدونم پس ندمم مشکلی نیس ولی د ...

آها،،، نمیدونم خب به هرحال هرکسی یه شخصیتی داره، حالا بروشون نیار ک خوشت نمیاد الکی خودتو خوشحال نشون بده بخصوص برای شوهرت بزار بدونه مسولیت داره و باید برات مایه بزاره

تو نخ ما نباش گره میخوری
فکر کنم شماها خسیس هم هستین چون به فکر اینی ک اون گرفت خب منم باید بگیرم😶😶

نه بابا از خسیسی نیس اخلاقمونو که دیگه میدونیم اتفاقا من هرکی بده دو برابرشو میدم ولی خوب خوشم نمیاد نمیدونم چرا از بچگی اینجوری بودم😅😅😅😅اصلا کادو دادن وکادو گرفتن برام بی معنیه من خودم مثلا یکی چیزی نیاز داشته باشه میگیرم ولی توکادو نمیکنم  اسمشم کادو نمیزارم یا مثلا اینکه فقط تو مناسبتا باشه بی معنیه

نه بابا از خسیسی نیس اخلاقمونو که دیگه میدونیم اتفاقا من هرکی بده دو برابرشو میدم ولی خوب خوشم نمیاد ...

عجیب غریب بی احساس😒🤣

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
آها،،، نمیدونم خب به هرحال هرکسی یه شخصیتی داره، حالا بروشون نیار ک خوشت نمیاد الکی خودتو خوشحال نشو ...

همین دیگه نمیتونم خودمم خوشحال نشون بدم😂😂😂بهشونم گفتما خوشم نمیاد 😑شوهرم که دیگه نمیگیره خوشحالم میکنه😅

همین دیگه نمیتونم خودمم خوشحال نشون بدم😂😂😂بهشونم گفتما خوشم نمیاد 😑شوهرم که دیگه نمیگیره خوشحالم ...

اشتباه میکنی، شوهرت باید برات هدیه بخره اینجوری کم کم دیگ پولم بهت نمیده و فک میکنه هیچ وظيفه ای نداره 

تو نخ ما نباش گره میخوری
والله خودمم تو این اخلاقم موندم که چرا اینجوریم آخه 😑😑اتفاقا خیلی دلسوز ودل رحمم ولی تواین یه مورد ...

یه مشاوره ای حتما برو دلیلشو کشف کن🤔🤣

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2706