2733
2734
عنوان

یعنی من فقط اینجوریم یا مثل منم هستن🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد درون گرا نیستم ولی باز خوبه مثل خودمم هس امیدوارمیشم به خودم😁

البته یه چیزی هم هست .اگه این یه جور مدله رفتاری باشه مشکلی نداره ولی اگه یه جور مشکل باشه بده .

من خوشم نمیاد زیاد از کسی کمک بگیرم .البته نمیدونم این ربط داره یا نه .تو اینجوری هستی ؟

واقعا برم؟😂😂😂😂

آره جان خودم جز واجباته حتما برو😐🤣پس فردا شوهرت عقده ای میشه انقد بش کادو نمیدی😐🤣🤣

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2731
افسردگی داری و به زندگی بدبینی

واقعا؟؟؟؟یعنی میتونه از افسردگی باشه آخه تا جایی که یادمه ازدوران راهنمایی اینا اینجوری بودم دوستام برام کادو میگرفتن بدم میومد که مثلا براچی گرفتن

واقعا؟؟؟؟یعنی میتونه از افسردگی باشه آخه تا جایی که یادمه ازدوران راهنمایی اینا اینجوری بودم دوستام ...

نه بابا شوخی کردم. ولی خب از اینکه از یه کاری که کلا باعث خوشحالیه خوشت نمیاد خب متفاوته دیگه

آره جان خودم جز واجباته حتما برو😐🤣پس فردا شوهرت عقده ای میشه انقد بش کادو نمیدی😐🤣🤣

پس واجب شد برم😅😅😅😅کلا یه بار بهش کادو دادم اونم همینجوری بی ذوق دیگه فک کنم نمیدادم بیشتر خوشحال میشد😁😅

نه بابا شوخی کردم. ولی خب از اینکه از یه کاری که کلا باعث خوشحالیه خوشت نمیاد خب متفاوته دیگه

همین که متفاوته کسی درک نمیکنه دیگه😔شاید به خاطر طرزفکره مثلا یکی هی ناراحتت کنه بعد برا تولدت بهترین کادو رو هم بگیره چه ارزشی داره همین اخلاق خوب داشتن وتو غم وشادی کنار هم بودن بهتر از هزار تا کادو ارزش داره وموندگاره

2738
پس واجب شد برم😅😅😅😅کلا یه بار بهش کادو دادم اونم همینجوری بی ذوق دیگه فک کنم نمیدادم بیشتر خوشحال ...

🤣🤣🤣🤣بنظرم نمیخواد بری دروتخته با هم جورین😐🤣

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
همین که متفاوته کسی درک نمیکنه دیگه😔شاید به خاطر طرزفکره مثلا یکی هی ناراحتت کنه بعد برا تولدت بهتر ...

این طرز تفکرم عجیبه😂آخه کادو دادن همیشه دلیلیه برای آشتی کردن و حالِ خوب

مثلا من خودم به شخصه یکی یدونه گل بهم بده ها دیگه یه هفته سرخوشم😂😂

این طرز تفکرم عجیبه😂آخه کادو دادن همیشه دلیلیه برای آشتی کردن و حالِ خوب مثلا من خودم به شخصه یکی ...

چه خوب کاش منم اینجوری بودم😭😭😭کلا اخلاقم وطرزفکرم متفاوته😑😑باید رو خودم کار کنم شاید درست شد😕

چه خوب کاش منم اینجوری بودم😭😭😭کلا اخلاقم وطرزفکرم متفاوته😑😑باید رو خودم کار کنم شاید درست شد😕

اگر خودت از این بابت ناراحتی خب اره سعی کن که تغییر بدیش گرچه سخته اما خب بالاخره باید تلاش کرد اما اگر خودتو همینجوری دوست داری لزومی نداره خودتو شکل بقیه کنی

[QUOTE=140075338]اگر خودت از این بابت ناراحتی خب اره سعی کن که تغییر بدیش گرچه سخته اما خب بالاخره باید تلاش کرد اما 

خوب خودمم اذیت میشم از این رفتارم مثلا یه بار خواهرشوهرم حرف بدی بهم زده بودهفته بعدش برام کادوگرفته بود شوهرم اونقدذوق کرده بود که ببین برات کادوگرفته ولی من اصلا برام مهم نبود خوشحالم نشدم خوب میتونست یه معدرت خواهی کنه برا حرفی که زده بود 😕میگم کاش منم مثل شوهرم بودم زودذوق میکردم یا بایه کادوحرفشوفراموش میکردم