2733
2734

حتما گزارش بزنید و نیتتون در مورد جنسیت بچه و کی باردار میشید نباشه که جواب درست حسابی نمی‌ده 

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!

زدم عزیزم برا استخاره بگیر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

@harah137667

@آرامگل    

@مامان۲فرشته

@دخترآلمانی۷۰

@یخ_در_جهنم    

@محدثه۴۵۳

وقتی تو زندگیت به مشکل بر خوردی،از خدا گلایه نکن، به این فکر کن زندگی کیو جهنم کردی ک داری تقاص کارتو پس میدی' خودم تعلیق کردم!
زدم عزیزم برا استخاره بگیر

استخاره شما بد است و آیات آن مربوط به آیات ابتدایی سوره جن و ویژگی‌های این مخلوقات الهی است. بهتر است که تفسیر استاره را با دقت بخوانید و نگاهی هم به ترجمه ایات استخاره تان بیندازید.

اهل ایمان تعدادشان کم است و تعداد فتنه ها بسیار زیاد. به کم قانع باش و به اینها امیدی نداشته باش که خسارت می بینی.

اقا من

ستخاره شما بد آمده است. اولین آیه این استخاره در مورد رفتار ناپسند اعراب زمان جاهلیت است زمانی که می‌فهمیدند که دختردار شده اند و نوزادشان را زنده به گور می‌کردند. در ادامه نیز خداوند بیان می‌کند که شیطان، ولی و سرپرست افراد گمراه خواهد بود.

آنچه را که به دیگران نسبت می دهی صحیح نیست و اگر این اتهامات را به خودت زدند ناراحت نشو پس تا پشیمان نشده ای از این کار اجتناب کن.

الان میزنم

نتیجه استخاره شما بد است و آیات آن ویژگی‌های منافقین صدر اسلام را بیان می‌کند؛ آن‌ها در ظاهر چیزی را می‌گفتند، اما در باطن به حرف شان باور نداشتند و هیچ گاه پیامبر (ص) به آن‌ها و حرف هایشان اعتماد نداشت.

از فراوانی مال و اولاد مردم تعجب نکن و از کلام آن ها ناراحت نشو و حساب و کتاب آن ها را باور نکن زیرا آن ها با تو نیستند و به تو طعنه خواهند زد؛ لازم است که مدت کوتاهی برای رسیدن به هدفت صبر کنی.