2737
2739
عنوان

نکنه کرونا گرفتم😳

289 بازدید | 25 پست

حدودای 10روزه گلوم چرک کرده خارش داره گوشمم درد  میکرد بعد اوناهم شروع به خارش کردن چشاو بینیمم خارش داره عطسه میاد

هرچی دم کرده وقرص هم میخورم خوب نمیشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سرماخوردی و حساسیت هم هست ولی یه دکتر عمومی برو علائما  و که بگی الان همه دکتر عمومیا یه وسیله دارن اکسیژن خون رو اندازه میگیره با عدد اکسیژن خونت بهت میگه که خدای نکرده کرونا داری یا نه....ترس نداره حتما برو من خودم آلرژی دارم و علایمم از اول مشابه علایم کرونا بود خودم میدونستم چیزیم نیس ولی دکتر بازم اکسیژن خونمک گرفتو خوب بودم توام برو دکتر حتما ک خیالت راحت شه

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2738
پناه بر خدا کرونا کجا بوده علایم الرژی داری

آره خودمم میگم ولی سابقه نداشته این همه طول بکشه البته خب الان چرک خشک کن مصرف نمیکنم قبلا استفاده میشد فک کنم اون تاثیر داش

سرماخوردی و حساسیت هم هست ولی یه دکتر عمومی برو علائما  و که بگی الان همه دکتر عمومیا یه وسیله ...

مرسی عزیزم والا آدم الان از دکتر میترسه یه نفر رفته میگن از همونجا گرفته کرونا 

مشکل تنفس ندارم فقط از گلودرد گاهی سرفه میاد که اونم به نظرم خشک نیس

مرسی عزیزم والا آدم الان از دکتر میترسه یه نفر رفته میگن از همونجا گرفته کرونا  مشکل تنفس ندار ...

علایمش خیلی متفاوته حتی میگن جدیدا فقط خستگی و بی حوصلگی هم ممکنه تنها علامتش باشه و طرف ممکنه جز این علامتی نداشته باشه یکی از آشناها فامیلشون همینجوری فقط با همین علایم بنده خدا مرد چون نفهمید ک علایم کروناس فقط خسته بود همش....نترس با ماسک درست حسابی برو دکتر دستشکم بپوش وقتی ام برگشتی کامل لباساتو بنداز تو ماشین ماسک و دستکش رو هم بنداز منم همین کارو کردم اتفاقا مطب یه دکتری هم رفتم ک به شدت شلوغ بود🤦🏻‍♀️

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔

به الرژی بیشتر شبیهه الرژی معمولا طولانیه منکه چندماه درگیر میشم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706