2737
2739
عنوان

خانمای که اندام ظریف دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من۱۶۳قدمه...۵۵وزنم میگن لاغری ولی خودم دوست دارم

میشه با دلای مهربونتون برا مادر شدنم دعا کنید🥰  عالی بودن را برای خودمان همیشه تکرار کنیمتا عالی شویم. ما به هر‌ چه فکر می کنیم ،هرچه می گوییم و هر چه به زبان می آوریمهمان می شویم. پس همواره با خودت تکرار کنهمه چیز عالی است...🌷به ذهن و ضمیر خود عالی بودن را القاء کنید.ذهن ما چیزی را می سازد که می گوییم.افکار ما می تواند یک بیابان خشک رابه گلستانی تبدیل کند.آدم های سالم دنیایی از افکار عالی دارند وذهن خود را خوشحال و سالم نگه می دارند.برای همین همیشه سلامت، شاد ،خونسرد و مهربان هستند💐
خب وقتی مچت کوچیکه استخون بندیت ریزه ،اگه اضافه وزن شدید پیدا کنی مچت بزرگ میشه😐 بعدم مگه مچ و دست ...

دیدین بعضیا چه پاهای خوش فرمی دارن خیلی پاهاشون قشنگه 

2731
خب وقتی مچت کوچیکه استخون بندیت ریزه ،اگه اضافه وزن شدید پیدا کنی مچت بزرگ میشه😐 بعدم مگه مچ و دست ...

حق با شماست،من یه دوست داشتم اضافه وزن زیادی داشت ولی مچ دستاش خیلی ظریف بود،اصلا ربطی نداره،هرچه قدرم وزن اضافه کنن مچ دستشون همونه

2740
حق با شماست،من یه دوست داشتم اضافه وزن زیادی داشت ولی مچ دستاش خیلی ظریف بود،اصلا ربطی نداره،هرچه قد ...

من چون تو دوماه ۶ کیلو وزنم زیاد شد دکتر زنان بهم تذکر داد گفت حواست باشه و اینا داری چاق میشی، بهش گفتم ولی هنوز مچ دستام کوچیکه که، گفتش اگه ۱۲۰ کیلو بشی اونوقت مچت چاق میشه😂

بخاطر این به استارتر گفتم شاید اگه زیادی چاق بشی تاثیر کنه

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
یه دوماه رو من جواب داد اشتهام باز شد بعدش دیگه نخوردم

عزیزم ببخشیدهمش میپرسم.قبل ازغذاخوردین یابعد ازغذا.قرصتون چه رنگی.من یه مدت دکتربرام تجویزکرد.ژلاتینی زردرنگ بود.بیضی شکلم بود.میگفت هفته ای ۲تابیش ترنخور.ظررنداره هرروزبخوری.

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
2706