2410
2553
عنوان

خانمای که اندام ظریف دارن بیان

2387 بازدید | 46 پست

سلام عزیزای من

قد من ۱۵۹ زمانی که تازه عقد کردم همینجور هی وزنم پایین میومد از بس حرص میخوردم تا رسیدم ب وزن ۴۶ الان وزن خودم رسوندم به ۵۸ ولی از بس قبلا بقیه بهم میگفتن لاغری هنوزم خودم احساس میکنم لاغرم 😕

کلا استخون بندیم ظریفه دوسداشتم هیکل خوش فرمی داشته باشم 

کل هیکلم خوبه ها اما مچ دستام ومچ پام  ساق پام ظریفه 

نمیدونم کلا فک میکنم اعتماد بنفسمم کم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

از من ظریفت نیستی ک با دوتا بچه ۴۰ ام بیخیال شو خودتو دوس داشته باش

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

هیکل ظریف لاغرنیست منم ظریقم قد۱۵۵وزن الان شدم ۴۸خیلیم خوبه مهم اینه ک بااسن و سینه داشته باشی وکمرت باریک باشه همین

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

ریز نقش هم میتونه خوش هیکل باشه

ارتباطی نداره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

من ک ۱۶۸ قدمه و وزنم ۶۰ احساس نمی‌کنم ظریفم🙄

مهدی جان⁦❤️⁩هر روز برای آمدنت دعا میکنیم و برای نیامدنت کارهای زیادی...😔به امید روزی که همه ی پیامک های جهان این باشد:مهدی فاطمه آمد.😍
2706