2752
2734
عنوان

شوهرم رفته تست کرونا بده توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 51 پست
خداوکیلی بگو دستکش میپوشید و ماسک میزد بیرون خونه؟

بخدا شوهرمن خیلی رعایت میکرد

خیلی دلم به حالش میسوزه

بقران قوم وخویش همه مسخره میکردن ازبس رعایت میکردیم

خدایا مراقب پسرم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین الان تاپیک زدم...حس بویایی وچشایی ام‌دو از دست دادم..پسر یک ساله ونیمم دارم😞😞😞ازمایش داد ...

عزیزم نمیخوام بترسونمت ولی شما حتما کرونا داری

دوست من همین طور بود دکتر گفت ک ویروسه بعد معلوم شد کروناس

دوتا دکترم توی اینستاگرام داشتن صحبت میکردن راجع ب علائم‌کرونا 

گفتن قط بویایی چشایی ب یقین کروناس

بچه دو دور کن هر چه زودتر اگه میمونه بسپار به مامانت

یکی ام نداریم کش موهامونو دستش بندازه🫠
2731
بخدا شوهرمن خیلی رعایت میکرد خیلی دلم به حالش میسوزه بقران قوم وخویش همه مسخره میکردن ازبس رعایت م ...

پس انشالله جواب تستش منفی.نگران نباش.ی نذر کوچیک بکن انشالله حاجت روا شی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بله تازگیا الان قرنطینس توی خونه و حالشم خوبه

جند نفر از اشناهای نزدیک ما هم.گرفتن و فقط توی خونه موندن و خوب شدن

یکی تاپیک زده بود شلنگ از کجا وارد میکنن و به ناکجا میرسه

و یه جیزای عجیبی

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
خودم باردارم  بچه کوچکم داریم داخل خونه نمیدونم چکارکنم

اتاقتونو جدا کنین ظرفاش و همه چی اگ میتونی دسشویی حموم یکسان نباشه اگر نه ک هر دفعه رفت بعدش با آب و وایتکس ضدعفونی کنین ویتامین سی و مایعاتم زیاد بخورین ایشالا نمیگرین به هیچ وجه باهاش در تماس نباشین

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
پس اینا ک میمیرن چی یا اینتوبه میشن😥😢

حالا ببین دل استارترو خالی می‌کنی😐

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
پس اینا ک میمیرن چی یا اینتوبه میشن😥😢

اونا بیماری زمینه ای دارن یا خیلی پیرن

ما توی محلمون خیلیا گرفتن فقط یک نفر فوت کرد یه پیرزن 100ساله

همه خانواده خوب شدن فقط این مرد