2733
2739
عنوان

ماسک دور چشم؟

1094 بازدید | 35 پست

سلام دوستان ماسک خونگی یا شرکتی برای دور چشم برای رفع تیرگی سراغ دارید؟ 

چشمام هنیشه انگار خسته ان دوست دارم شاداب باشع صورتم 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من شنیدم اب خیار با اب سیب زمینیربگیر قاطی کن تا دوهفته هروز دوبار بزن زیر چشمات خوبه.خودم هنوز امتح ...

بعدش باید بشورم؟ چقد بمونه؟ 

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
والا من کرم دور چشم گرفتم 

منم داروخونه بهم ریچموند داد بهتر شده اما بازم تیرس 

اگه پیدا کردی ب منم بگو منم همیشه زیر چشمم یه گودیه تیره ست 

رفتم دکتر یه کرم دور چشم که قیمتش ۱۸۰۰۰۰ بود گرفتم نمیدونم از تیرگی بیشتر جلوگیری کرد یانه ولی اصلا تأثیر در کم شدنش نداشت😞

جز خدا کیست که در سایه ی مهرش بخزیم... مهر اوست، که هر لحظه پناه منو توست....
2738
اگه پیدا کردی ب منم بگو منم همیشه زیر چشمم یه گودیه تیره ست  رفتم دکتر یه کرم دور چشم که قیمتش ...

منم اینو خریدم 240 کم کرده تیرگیمو اما بازم یه حلقه تیره دارم 

اره اینو به صورتم زدم چندبار عالیه واقعا اما دور چشم نزدم ترسیدم میشه دورچشمم زد؟ 

من ژاک آندرل پاریس گرفتم خ خوب بود ولی باید ی مدت استفاده کنی تا نتیجشو ببینی

چند خریدی؟ 

2706