2733
2739

دوستان احتمالا من ترم جدیدموتویه شهردیگه بخونم(تهران )وقراره توخوابگاه بمونم..میخوام همزمان بادرسم سرکارهم برم حدودامن8صبح تا4عصرکلاس دارم.. بعد4تا10خوابگاه اجازه میده برم سرکار؟یعنی بعد10بیام خوابگاه

نه ساعت 9 گیت اثر انگشت قفل میشه... ما خوابگاه مون داخل دانشگاه هست و از ساعت 8به بعد هم سر در هر کس وارد بشه حراست اسمش مینویسه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۱۰ باید حضوری بزنی از ۱۰ دیرتر بشه غیبت حتی یه دیقه

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢

من الان خوابگاهیم اجازه نمیدن اینهمه بیرون باشی فقط اگه خونه ی یکی از محارم رو به عنوان مقصدت هر روز بزنی

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2738

خب شما از اول بگو میخواهی شاغل باشی شاید بارصایت نامه خانوادت برای شما استثنا قائل بشن

بعدم پس کی میخواهی درساتو بخونی معدلت میاد پایین 

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
خیلی دوس داشنم کارکنم اماانگارنمیشه

من کار میکردم و گاهی دیر میومدم توابگاه

البته نه این همه

همون اولش با معاون و سرپرست حرف زدم

حراست هم رفتم و تایید شدم

مشکلی هم پیش نیومد

تلاشت بکن ک بعدا پشیمون نشی

امیدوارم به اینده  
2706