2733
2739
عنوان

دعام میکنین .... خیلی یهویی فردا سزارین دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 106 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله زایمان آسون و راحتی داشته باشی و خانم فاطمه زهرا کمکت کنن

خوشحال باش که فردا گل پسرت رو میبینی 

من که برا دیدن دخملم خیلی عجله دارم و بسیار هم مشتاقم

❤🌸🌹🐣❤🌸🌹🐣

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2731
انشلا ک هیچی نمیشه چند هفته‌ای  توم موقع زایمان دعا کن نی نیم سالم باشه ی نقص کوچولو تو سونوش ...

امروز 37 هفته و 7 روزم

پسر منم گفتن امروز کلیه چپش ضعیفه ... ی ماه بعد گفت باید سونو بشه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

سلام عزیزدلم، ایشالله به سلامتی و دل خوش انجام میدی و فردا نینی رو بغل میگیری و بعدش میای اینجا از نینی برای ما تعریف میکنی 😍❤️اسم نینی رو انتخاب کردین؟ اصلا نگران نباش فردا یه نینی گوگولی میدن دستت ،چی از این بهتر 😍😍😍

2740
فردا 38 هفته کامل میشه  امروز 37 هفته و 7 روزم

ب سلامتی زایمان کنی نترس عزیزم😙

منم دعا کن

من امروز رفتم ۳۸ هفته

سونو آخرو کی بدم ب نظرت

منم از آب دور بچه و بند ناف میترسم

امروز 37 هفته و 7 روزم پسر منم گفتن امروز کلیه چپش ضعیفه ... ی ماه بعد گفت باید سونو بشه

ن بره من تو ۱۷ هفته گفتن ی مشکلی داره ک جای دیگه رفتم گفتن اشتباه کرده همه چی نرماله حالا نمیدونم چیکار کنم 

بره سلامتی نی نی ی صلوات بفرستید 
ای خداااا من دست به دعام بگن سزارین باید بشی.     انشالله به سلامتی عزیزم فرشته کوچولوت ب ...

عزیزم ان شالله ب سلامتی زایمان میکنی نازنینم

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇