2737
2734
عنوان

به تو ربطی نداره

760 بازدید | 18 پست

همسرم هر وقت در مورد پول و حقوق و هزینه های زندگی حرف می‌زنیم اکثر مواقع میگه به تو ربطی نداره مثلا راجع به قرض دادن پول یا پول دستی دادن به کسی یا حتی یادآوری پرداخت قبض. طبیعیه همسرایی شما هم همینطوری هستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه خیلی پیچ دهنش شل شده.من خیلیی گیر بدم میگه بیا کارت حقوق دست خودت حساب کتاب و قسط قرضم با خودت

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2738

نه سوارش شو والا از دستت رفته 

شوهرمنم اوایل اینطوربودم درستش کردم خیلی باهاش حرف بزن بگو اونطورهمه پیشرفت میکنن مامیمونیم عقب و فکرمیکنن بی عرضه ایم

مخالفای جوربه:به جوربه ها پیش پیش میکنه🤣جوربه هارو تو گونی میکنن🤣
تو هم خرج‌ کن برای خودت .گفت ندارم بگو به من ربط نداره من نمیدونم درامدت چقدره ، که مناسب اون هزینه ...

گاهی اینکارو کردم وقتی پول کم میاره عصبی میشه منم دیگه حوصله ندارم با سی و چندسال سن احساس پیری میکنم و کم حوصله شدم و مدام کوتاه میام 

ن طبیعی نیست ولی منم تازگیاسرهمین باهمسرم بحث کردیم گفت ماشینمو میدم به داداشم منم گفتم امکان نداره ...

آخ همسر منم اینطوریه که خواهربرادر اش حکم فرزند براش دارن و از لحاظ مالی هم مدام در تلاشه تا پیشرفت کنن اونوقت پدرشوهرم عین خیالش نیست همین کاراش و رفتاراش باعث شده علاقم بهش کم شده اگه جایی برم یک هفته بمونم سرسوزنی دلتنگش نمیشم و برعکس آرامشم بیشتره 

ما توی فامیل هرچی مرد مذهبی داریم اینجورین خانوماشون رو توی درامد و حقوق مسایل مالی دخالت نمیدن./

همسر من اصلا مذهبی نیست و فقط یه سری اعتقادات داره اما ابدا مذهبی نیست فقط زیاد به خونواده و اموراتشون توجه زیاد داره اینقدری که برام آزاردهنده هست 

2706