2737
2734
عنوان

تو قرعه کشی ها تاحالا😅😅😅😅😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 48 پست
امروزه  قرعه کشی ؟

بله قرعه کشی تموم شد

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدیدا خیلی شانس باهاش یار شده😐😂

هی هی

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌
2731
مگه نتايج اومد؟

بلی 

بعد دیدی یه سری ها میان میگن شانس وجود نداره😅😅😅😅😅😅

اونا خودشون خر شانسن الکی به ما میگن😒

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2738
 نه بابا منم شانس ندارم

یعنی بین دو نفر قرعه کشی کنن 

بعید میدونم اسم من دربیاد باز 😅😅😅😅

چیزی واس منم نیمد

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2706