2703
2553

یه هزارتومن برنده نشدم 

الان منتظرم ماشین ب اسمم دربیاد 

کی ب اسمش ماشین دراومده 

خداوکیلی رمز موفقیتتون چیه😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عمم ۲۰۶ برد😐

خداوکیلی میبینی شانس و😅😅😅😅😅😅😅😅

ادم خوش شانسی ه کلا عمت؟

سفارش انواع تابلوی برجسته ی ربان دوزی شده پذیرفته خواهد شد برای دیدن کارها ب پیج خوشگل من سر بزنید برای دوستان نی نی سایت ی  شرایط ویژه خواهم داشت آدرس پیج م در اینستا،gallery_honari_melorin هست 😌😌😌😌
2714
منم هیچی تا حالا نبردم 😑

بعد دیدی یه سری ها میان میگن شانس وجود نداره😅😅😅😅😅😅

یه نفر تایپیک زد بهش پیامک زدن

توی یه سایتم زده همزمان که قرعه کشی شده پیامکم ارسال شده

ساعت ۱۳ بوده منکه دیگه امید ندارم

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
فعلا والا هیچ خبری نیست. باید هم کلی پول بدیم هم التماسشون تایه ماشین بدن. 😑😡😡😡

چرا پیاما اومده ...البته ب من نه ها

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪
یه نفر تایپیک زد بهش پیامک زدن توی یه سایتم زده همزمان که قرعه کشی شده پیامکم ارسال شده ساعت ۱۳ بو ...

یعنی براشون پیامک اومده همشون؟

2706