2733
2734
آها اکی ،باشه گلم حتما 

موفق باشی🦋💎

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@پفسه    بیا این تاپیک کامل بخون،پر از انرژی مثبت. 🌹😘🌹😘

سلام عزیزم . خوبی اومدم ❤تو تاپیک اون خواهر شوهر بودم 🤐😂😎🤭

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
سلام عزیزم . خوبی اومدم ❤تو تاپیک اون خواهر شوهر بودم 🤐😂😎🤭

خواهر شوهر و مشکلات ولش

بیا این همه ذکر و اینا گفتیم،حالا با این تاپیک دوست عزیز به خواسته هامون برسیم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2731

اسی جان میشه تو گوشی نوشت و سیو کرد ؟

اگه نه باید رو ورق باشه کجا میزاری برگه هارو؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
اره ولی من با اینروش هم تونستم به خواسته هام برسم😊

چ روشی؟

من 40روز نمینویسم هر وقت ارزویی داشته باشم مینویسم بعد اگه یه روز ناامید باشم یا دلم گرفته باشه دوب ...

کجا میزاری برگه رو

اسی جان میشه تو گوشی نوش و سیو کرد ؟ اگه نه باید رو ورق باشه کجا میزاری برگه هارو؟

تو ورق باید نوشت که ذهن و ناخودآگاهت درگیرش بشه

با گوشی این اتفاق نمیوفته

من تو دفتر سررسید مینویسم عزیزم

هرجا میخوای بزار

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
لای قرآن میشه تو جعبه چوبی(کشو میز) میشه من خودم تو دفتر سررسید مینویسم شب قدر ولی نامه هامو گذاش ...

بنویسم بزارم تو کیفم اشکال دار؟

بنویسم بزارم تو کیفم اشکال دار؟

نه نداره عزیزم

یه دفترچه بردار اون تو بنویس بذارش تو کیف

تو ورق باید نوشت که ذهن و ناخودآگاهت درگیرش بشه با گوشی این اتفاق نمیوفته من تو دفتر سررسید مینویس ...

خیلی مرسی عزیزم 

خواهر شوهر و مشکلات ولش بیا این همه ذکر و اینا گفتیم،حالا با این تاپیک دوست عزیز به خواسته هامون بر ...

❤ذکر هم خودش انرژی مثبته دیگه ❤هرچی بیشتر بگیم بیشتر حالمون خوبه عزیزم ❤

ممنون عزيزم كه اطلاعاتت رو با همه شير كردي🦋❤️ عاطي جون اسم طرفم بايد تو نامه باشه؟!😁

سلام عزیزدل خواهش میکنم فداتشم💎⚘

ببین بستگی داره

خیلیا میگن اسم نباید ببری چون ممکنه یکی دیگه عاشق اون باشه و اینجوری هردوتونو وقتی یه نفرو بخواید خب نمیشه.

اما من اعتقادم فرق داشت. طرفم با کسی نبود و بامن ارتباط خوبی داشت و سعی کردم این ارتباطو با تله پاتی قوی کنم و بعد با قانون جذب بیارمش طرف خودم.

شما اگه کسی تو زندگیت نیس و در واقع میخوای جفت الهی ای که خدا مقدر کرده زودتر جذب کنی اسم نیار و ویژگی هایی که میخوای داشته باشه ریز ب ریز بنویس❣

سلام عزیزدل خواهش میکنم فداتشم💎⚘ ببین بستگی داره خیلیا میگن اسم نباید ببری چون ممکنه یکی دیگه عاش ...

ممنون عزيزم

پنج ساله يه نفرو دوس دارم

واي اسم نميبرم همنوطور ك گفتي

مرسي❤️😘

خدا هست و خدا هست و خدا هست  
2706