2737
2734
عنوان

کسیکه دوست دختر داره و پیام میده ...

278 بازدید | 23 پست

همکلاسیم خودش دوس دختر داره استوریمو ریپلای کرد بعد شمارمو گرفت که برام یه اهنگ بفرسته.

تو واتساپ بهم گفت تو خجالتی بودنت ی جور با مزه ایه. کیوت جلوه ت میده .. بعد من راجع ب تیپ شخصیتیش بهش گفتم و گفتم اگ بخوای تو گوگل هست بخون. گفت خودت بگی حس قشنگتری داره.

یه جا هم گفتم ی مدت ناراحت بودم(سر یه موضوعی) گفت برا همین قیافت انقد ناراحت بود؟ گفتم معلوم بود؟ گفت بخوام اعتراف کنم من خیلی بهت توجه میکرد برا همین فهمیدم..بعد ی جا دیگه گفت من دفتر استادو بلد نیستم خواستی بری بگو با هم بریم(برا تحویل پروژه) .

گفت ‌تایپت برام همیشه جذاب بود و خیلی حس خوبیه یکی بفهمه ادم چی میگه و...کلی حرف زدیم

تهش گف  این طولانی ترین مکالمه م با کل بچه های کلاس بود البته تو دیگه جدا از بچه های کلاس حساب میشی گفتم چجوری گفت برا من از دسته ی همکلاسی وارد دسته ی دوست شدی 

بنظرتون منظور داره؟😑 یا کلا خواست دوستانه رفتار کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوتا تاپیک با همین موضوع؟؟اونور نگفتی دوس دختر داره حالا ک داره پس ادمیه ک خیانت کردنو عوض کردن ادمای زندگیش براش عادیه بی محلش کن چون ی روز همین بلایی ک سر دوس دختر قبلیش اورده سر توهم میاره و میره با یکی دیگه ک کیوته و خجالتی

2738

ولی من اگه بفهمم طرف دوست دختر داره خودم باهاش چَت نمیکنم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

چرا با دوست دخترش نمیره پروژه تحویل بده 😐😕 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
2706