2737
2739
عنوان

هربستش چندتا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 175 پست
خب تا کی دروغ بگه,از تعداد کان دومو کمم میشه؟؟ یه وقت خدایی نکرده بهت خیانت نکنه,رفتم الان تاپیکتو ...

بخدا صبور نیستم عزیزم...اینقد خودخوری میکنم...برو پست صفحه قبلمو بخون...

آره امشب بهش میگم انشاءالله که چیزی نبوده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معمولا ۱۲ تاییه

😂😂😂😂

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
اره این خوبه, بعد مردا میخوام دروغ بگن حالتشون مشخص میشه,چهرشون تغییرمیکنه,دستاشونو بهم میمالن,تو ح ...

اره من خیلی سادم...پس بهش بگم کاندومو؟ اره بگم بهتره چون اگه ببینم کم شده دق میکنم

2731
تو خوبی؟دل منم تنگه.میخاستم امشب پیام بدم اتفاقا.بذار سرجاش کاندومو بعد چن روز یبار کنترل کن 

منم دوست داشتم بهت پیام بدم...ولی چون حالم خوب نبود نخواستم پیشت اه و ناله کنم..

بزارم سرجاش؟ینی بهش نگم؟؟خب اگه کم شد که دیگه اصلا دق میکنم که

منم دوست داشتم بهت پیام بدم...ولی چون حالم خوب نبود نخواستم پیشت اه و ناله کنم.. بزارم سرجاش؟ینی به ...

عزیزم به نظرم فعلا قضیه سبگارو بگو ببینم چی میگه و عکس العملش چیه ماست مالی هم کرد رو حرف خودت قاطعانه وایسا و ضعف نشون نده فک نکنه ساده ای

فعلا یه دفه همه چیو بهش نگو 

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
2740
عزیزم به نظرم فعلا قضیه سبگارو بگو ببینم چی میگه و عکس العملش چیه ماست مالی هم کرد رو حرف خودت قاطعا ...

اها باشع همین کارو میکنم..ممنون از راهنماییت عزیزم

اها باشع همین کارو میکنم..ممنون از راهنماییت عزیزم

خواهش گلم . ان شاءالله زندگیت هر روز بهتر قبل بشه و خوووشبخت باشی الهی آمین🦋

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"
وای خدا گیج شدم چیکارکنم

من جات بودم بین بد و بدتر,بدترو انتخاب میکردم,ببین کدومش بیشتر ب زندگیت اسیب میزنه؟اگه یه وقت چندروز دیگه رفتی دیدی تعدادش کم شده چیکار میکنی؟دوست خوبم زندگی خودته هرطور صلاح میدونی همون کارو کن,

وای یه بار خالم کوچیک بوده خونه بابازرگم ..داییم و زندایبم زندگی میکردن تازه عروس دوماد بودند خاله یه دونه ک..ندوم پیدا کرده بوده فک کرده بادکنکه باد کرده اورده تو جمع باهاش بازی کنه..همه از خجالت اب شدن بابابزرگم با کمربند افتاده دنبالش  

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
2706