2733
2739
عنوان

هربستش چندتا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1557 بازدید | 175 پست
ببین عزیزم عکسشو بفرستم میتونی بفهمی مال بهداشت یا مرکز اعتیاد؟

بفرست 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
اینا رو میشنوم دلم میخواد اصلا ازدواج نکنم😔😔 اخه عاشق چی مردا میشید؟🤕

برای همین میگن با دلت تصمیم نگیر با عقلت تصمیم بگیر...وقتی همون اول ببینی چه طور آدمیه اهل چه چیزاییه حالا مثل من هر روزت جهنم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اول که اینطوری نبودن...اولش ادای عاشقارو در میارن بعد اینطوری میشن😥

شایدم واقعا عاشق میشن

اخه ادای عاشقارو در اوردن به همین راحتیا هم نیست

ولی واقعا نمی دونم چه اتفاقی میوفته یهو تغییر میکنن

چقد دیدم و شنیدم که طرف عاشق بوده زنش هم هیچی براش کم نذاشته ولی مرداا....😔🤕

واقعا اخه چرررررراااا؟؟؟؟😭😭

شایدم واقعا عاشق میشن اخه ادای عاشقارو در اوردن به همین راحتیا هم نیست ولی واقعا نمی دونم چه اتفاق ...

همه که خیانت کار نیستن

من فقط تو نی نی سایت میبینم 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
همه که خیانت کار نیستن من فقط تو نی نی سایت میبینم 

منم فقط تو نی نی سایت میدیدم...تا اینکه شوهر خودمم شروع کرد به خیانت...هیچکی نمیدونه فقط میام اینجا درد دل میکنم..

2738
شایدم واقعا عاشق میشن اخه ادای عاشقارو در اوردن به همین راحتیا هم نیست ولی واقعا نمی دونم چه اتفاق ...

میدونی چرا؟چون همرو باهم میخوان..همزمان دلشون میخواد چند نفرو داشته باشن...البته نامردا اینطورین.‌دور از جون مردا

اینجا چون مجازیه راحت ترن بیرون که ادم نمیتونه حرفی بزنه😔

آره..میدونی آخر زمون شده...من هر وقت تاپیک خیانت میدیدم باورم نمیشد آدما بعضیاشون اینقد کثیفن...حتی فکرشم نمیکردم شوهرم خیانت کنه...ولی کرد...

میدونی چرا؟چون همرو باهم میخوان..همزمان دلشون میخواد چند نفرو داشته باشن...البته نامردا اینطورین.‌دو ...

اخه چجوری میتونن؟

من حتی رو وسایل شخصیم تعصب دارم

حتی رو مداد فشاریم😂

چه برسه پای همسر درمیون باشه

واقعا درک نمیکنم

مگه میشه ادم همزمان با دونفر باشه

پس تعهد چی میشه؟

کاش یه نفر این سوالمو جواب میداد

اینا از اول واقعا فکراشون هواییه

یا بعدا عوض میشن

2706