2737
2739
عنوان

ای واااای کمکم کنید گند زدم😢😢

1375 بازدید | 15 پست

مثلا اومدم کاپشن شوهرمو بشورم واسه زمستون انداختم تو لباسشویی بعد الان درش اوردم تمام پشمای توش گوله گوله شده ...پشماش البته مثل پرقو میمونه...یذرش درز داشته من ندیدم😢😢😢

کاپشنشم گرون بوداا 

چیکارش کتم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاپشن پسر  منم پره....بعد شستن همینطور میشه بزار کامل که خشک شد بشین گوله هاشو بادست از هم دیگه باز کن که دوباره مثر اولش پف کنه...همه جاشو دست بزن که جاییش دیگه گوله نداشته باشه...سخته و یکم طول میکشه ولی مثل اولش میشه

یازده بار شمردیم و یکی ❤باز کم است...اللهم عجل لولیک الفرج
2738
کاپشن پسر  منم پره....بعد شستن همینطور میشه بزار کامل که خشک شد بشین گوله هاشو بادست از هم دیگه ...

اخه داخلش پره...چجوری بشینم بازش کنم ؟؟خز نیس که...اصلا جایی نداره دستمو بکنم توش پراشو درارم بازش کنم😢😢😢😢

اخه داخلش پره...چجوری بشینم بازش کنم ؟؟خز نیس که...اصلا جایی نداره دستمو بکنم توش پراشو درارم بازش ک ...

آخی عزیزم..غصشو نخور صدقه سری خودت و شوهرت😄😄

به شوهرت بگو ببره خیاط ببینه میشه از جاییش باز کرد تا شما پرها رو صاف کنی بعد بدین دوباره ببنده براتون

اخه داخلش پره...چجوری بشینم بازش کنم ؟؟خز نیس که...اصلا جایی نداره دستمو بکنم توش پراشو درارم بازش ک ...

لازم نیست جایششو باز کنی یا دستتو ببری داخلش از همون روی کاپشن گوله هارو بگیر تو دستت از هم باز کن دیده نمیشه ولی مشخصه که جدا شدن دیگه انقد انجام بده که دیگه برامدگی زیر دستت نیاد..

یازده بار شمردیم و یکی ❤باز کم است...اللهم عجل لولیک الفرج
2706