2737
2739
عنوان

خواستگار عجیب

536 بازدید | 23 پست

امروز یه خبر خووندم در مورد زنانی که شوهرانشون به اسم اونها چک بی محل کشیدن و به جای همسر به زندان افتادن و حرف از ممنوع شدن این موضوع بود که زنی درآمد نداشته باشه و دست چک بگیره...

یاد خواستگار عجیب خودم در سن بالای 30 افتادم، هنوز یادم می افته دود از کله ام بلند میشه

وقتی اومدن جلو، بعد چندین و چند سال کار جزئی و این در و اون در زدن، داشت یکم اوضاعم بهتر میشد، توو جلسه معارفه گفت: "من بدم میاد منت پول زن رو سرم باشه، یا نمی خوام زن کار کنه، یا کارت حقوقش دست خودم باشه، می خوام پشتوانه ام باشه، وام بگیرم و قسطام رو با حقوقش بدم و....... نیازی هم نیست پول دست زن باشه، چیزی خواست خودم می گیرم و... کلی هم توضیح داد که چقدر به خانواده اش پول قرض داده و براشون خوبی کرده و قرار نیست ازدواج کنه چیزی عوض بشه..... در مورد جهازم می گفت: کم و کسری نباشه، تا می توونی باید از بهترین مارک ها بیاری که توو زندگی به دردسر نیفتیم و........."

نشستم خوب فکرام رو کردم دیدم توو تمام دورانی که درس می خووندم، توو تمام دورانی که دنبال کار بودم، یا جزئی کار می کردم، چقدر سبک سنگین می کردم چیزی رو بخرم یا نه، پولم می رسه یا نه، نکنه خرید مهمتر داشته باشم.......... حالا قرار بود توو این انتخاب خرج زندگی هم روی دوشم باشه و بازم برای خرید کوچکترین چیزها به التماس و حساب و کتاب بیفتم... دیدم دوباره پر از حسرت و غصه هستم.... دیدم تحمل این همه حرص خوردن و بی رحمی و از اول راه زندگی ندارم.........

مردم مردای قدیم.............. عارشون بود دست جلوی زن دراز کنند و اونقدر غیرت داشتند که پول خورد و خوراک و اجاره خونه و چشم طمع خانواده اشون رو از عرق جبین زنشون تامین نکنند.................... 

چقدر ازدواج توو نسل ما ترسناک، فاجعه بار و کسالت آور بود.........

کاش توو نسلی به دنیا اومده بودم که جمعیت زن، خیلی خیلی کمتر از مرد بود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این آقا عجیب بود والله .ممکنه مردی به کمک همسرش احتیاج داشته باشه ولی شریک لال و بی مزدو مواجب خواستن خیلی عجیبه !!

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

اره بعضی مردا واقعا بی غیرتن

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738

مردک بیشعور

😬 تو چی جواب این همه نفهمیشو دادی؟؟؟؟

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
طولانیه نمیخونم

خب پس چرا کامنت میذارین؟ وقتی نمیخونی بدون نظر رد شو دیگه! 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
اره بخدا ،مردا بی غیرت شدن

آدم می ترسه ازشون......

بخدا موندم چطور مرد عرب چهار زن داره و کلی بچه، می توونه خرجی بده، اینا واسه گرفتن یکی هم دستشون دراز هست و التماس دعا دارند..... تازه منتم میذران.......

مردا همه راحت طلب شدن  هم خدا میخان هم خرما  هم زن میخان هم میخان خرجیشونم زنشون بده&nbs ...

همین شده........

تاپیک های سایت رو بخوونی..... خیلی دخترا وضعشون همین شده.........

خانواده ی دختر از ترس سرکوفت مردم و چشم و همچشمی با فامیل خرجای زیادی میکنن، خانواده دامادم به ریششون می خندن.............

با مشت میزدی تو دماغش 

دیگه از مرد و ازدواج و خواستگار بدم اومده........... بعد اون همه درس خواندن، اینجوری رفتن با کارگر شکم و رختخواب و بشور و بساب شدن هیچ فرقی نداره.......

هم زن زندگی میشی........ هم مرد

آخرم بعید نیست، خر آقا که از پل گذشت، فیلش یاد هندوستان نکنه و زندگی آدم رو به جهنم نکشه.......... وقتی نه اعصاب برات مونده......... نه پول ............ نه پشتوانه............

2706