2737
2734
عنوان

یعنی واقعا کسی پیدا نمیشه کمک کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2540 بازدید | 23 پست

مامانم یه دوست داره ما هروقت لنگ یه دکتر خوب میشیم که ندونیم کجا بریم به ایشون زنگ میزنیم شاید شماام از این دوستا داشته باشین

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب  راجع به جاری سوال کنی مهم نیست ساری باشیم یا نباشیم یا مال کدوم شهر و استان باشیم  ...

حالا تو رشت دکتر خوب کجاست منم دنبالشم

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
خیلی بالا رفته خیلی هم چاقم باید برم پیش متخصص 

مال من رسیده بود به 45 یا ۴۶ تاپیکش تو پروفایلم هست ، یعنی من از آزمایشگاه اومدم بیرون داشتم از ترس میلرزیدم سریع رفتم پیش دکترم اونم دعوام کرد من گریه ام گرفته بود ولی من یک ماهه رسوندم به نرمال 

قبلا لووتیروکسین خارجی میگرفتم الان شنیدم دیگه نیست 😕 نگران نباش با دارو درست میشه خودتم باید ورزش کنی رژیم غذایی بگیری درست میشه

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2740
مال من رسیده بود به 45 یا ۴۶ تاپیکش تو پروفایلم هست ، یعنی من از آزمایشگاه اومدم بیرون داشتم از ...

یاعلی الهی هرجا هستی سالم باشی من میفهمم چه درد یه بقرآن استخونام داره می ترکه از درد التماس دعا دارم